Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Piotr Matela trenerem Pałacu Bydgoszcz

Piotr Matela trenerem Pałacu Bydgoszcz

Klub Sportowy Pałac Bydgoszcz poinformował, że od nowego sezonu Ligi Siatkówki Kobiet zespół znad Brdy będzie miał nowego szkoleniowca. Funkcję pierwszego trenera bydgoskiej ekipy przejął Piotr Matela, który zastąpił na stanowisku Piotra Makowskiego. 

Pochodzący z Krotoszyna 39-letni szkoleniowiec poprzedni sezon spędził w Chemiku Police, gdzie pełnił funkcję drugiego trenera. Wcześniej prowadził m.in. Atom Trefl Sopot. Na początku pracy z zespołem z Wybrzeża jako statystyk zdobył brązowy medal mistrzostw Polski, a także dotarł do I rundy play-off Ligi Mistrzyń.W 2011 roku Piotr Matela odbył staż przy reprezentacji Polski siatkarzy, a w 2013 roku był członkiem sztabu reprezentacji Polski, która wywalczyła srebrny medal uniwersjady w Kazaniu. Współpracował także z reprezentacją Polski kobiet. Dotychczasowy opiekun bydgoskich siatkarek, Piotr Makowski, pozostaje w klubie jako członek zarządu KS-u Pałacu Bydgoszcz.

Przypomnijmy, że po pierwszej konferencji przed nowym sezonem wiadomo, że bydgoski klub podpisał kontrakty z siedmioma zawodniczkami. Z dotychczasowego składu umowy przedłużyły: rozgrywająca Magdalena Mazurek, przyjmujące: Ewelina Krzywicka, Joanna Kuligowska i Monika Fedusio, środkowe: Marta Ziółkowska i Kinga Różyńska oraz libero Monika Jagła.

Zobacz również:
Karuzela transferowa Ligi Siatkówki Kobiet

 

źródło: Express Bydgoski

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-07-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved