Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Piotr Makowski zastąpi Waldemara Sagana na stanowisku prezesa Pałacu

Piotr Makowski zastąpi Waldemara Sagana na stanowisku prezesa Pałacu

fot. plusliga.pl

Piotr Makowski zastąpi Waldemara Sagana w roli prezesa bydgoskiego Pałacu. – Nastąpi to szybko, w ciągu kilku następnych dni – ujawnił Waldemar Sagan. W klubie pracował od ponad 30 lat.

Nie było w Bydgoszczy działacza sportowego, który byłby silniej utożsamiany ze swoim klubem niż Waldemar Sagan. Pałac to on – jeden z twórców klubu stworzonego w 1982 r. przy Pałacu Młodzieży, a potem trener, kierownik zespołu, menedżer zawodowej drużyny siatkarek, wiceprezes i długoletni prezes.– Kończy się moja misja. Już nie kieruję i nie decyduję. Te sprawy przejął Piotr Makowski, który w ciągu kilku następnych dni obejmie stanowisko prezesa – mówił były już prezes Sagan. Z powodu choroby długo nie było z nim kontaktu. W Pałacu to rewolucja, Sagan negocjował ze sponsorami klubu, zawodniczkami, jest także szefem powołanej przez prezydenta Rafała Bruskiego Rady Sportu. Po ostatnim sezonie, który kończył się dla zespołu szarpiącymi nerwy meczami z Legionovią, które uratowały go przed barażami i spadkiem – Sagan zachorował. Klub nie zdołał się też rozliczyć z zawodniczkami i sztabem trenerskim. Zajrzało w oczy widmo wycofania klubu z ekstraklasy.

Cały artykuł w: Gazecie Wyborczej

źródło: Gazeta Wyborcza

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-07-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved