Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Piotr Makowski: Poruszamy się w ograniczonym budżecie

Piotr Makowski: Poruszamy się w ograniczonym budżecie

fot. Dariusz Stoński (lsk.plsp.pl)

Cztery zwycięstwa i dziewięć porażek – to bilans siatkarek Pałacu Bydgoszcz po trzynastu kolejkach pierwszej części sezonu zasadniczego Ligi Siatkówki Kobiet. Postawę drużyny w przegranym meczu z KSZO Ostrowiec 1:3 podsumował trener bydgoskiego zespołu.

Szkoda tego drugiego seta, mieliśmy dużą przewagę, którą trzeba było dowieźć do końca. Przegraliśmy za trzy punkty, w czwartej partii coś w naszej grze pękło – skomentował przebieg meczu w Łuczniczce Piotr Makowski. Jak przyznał, zespół ma swoje problemy kadrowe. – Cały czas czekamy na Katarzynę Wenerską, Martę Ziółkowską, Sandrę Szczygioł. Tych zawodniczek na pewno nam brakuje – podkreślił trener bydgoskiej drużyny.W czwartym secie nasza zagrywka nie robiła szkody rywalkom. W pierwszej partii my wygraliśmy szczęśliwie, w drugiej rywalki – ocenił trener Pałacu. Szkoleniowiec bydgoszczanek przyznał, że jest bardzo mało prawdopodobne, by do drużyny dołączyły jakieś nowe zawodniczki. – Trzeba mieć na to pieniądze, my się poruszamy w bardzo ograniczonym budżecie – zauważył Makowski.

Bydgoszczanki rundę rewanżową miały rozpocząć w przyszły weekend od meczu we własnej hali z Developresem SkyRes Rzeszów. Pojedynek został jednak przełożony, a nowy termin rozegrania tego spotkania nie został jeszcze wyznaczony.

źródło: metropoliabydgoska.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-01-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved