Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Piotr Maj nowym trenerem Huraganu Międzyrzec Podlaski

Piotr Maj nowym trenerem Huraganu Międzyrzec Podlaski

fot. Gwardia Wrocław

Huragan Międzyrzec Podlaski poinformował, kto w przyszłym sezonie będzie nowym trenerem formacji. Po Łukaszu Wasągu stery w drużynie przejął Piotr Maj.

Wiadomość o odejściu z klubu dotychczasowego szkoleniowca pojawiła się już pod koniec maja. Po dwóch latach spędzonych w klubie Łukasz Wasąg zrezygnował bowiem ze swojego stanowiska. Przez kilka tygodni nie było wiadomo, kto zdecyduje się przejąć posadę po wspomnianym szkoleniowcu. Ostatecznie nowym trenerem szóstego zespołu minionego sezonu II ligi został Piotr Maj.Nowy sternik zespołu zaznacza, że planem minimum na nadchodzący sezon będzie walka o utrzymanie. – Przede wszystkim interesuje nas utrzymanie. Chcielibyśmy zakończyć rozgrywki na miejscu nie niższym niż ostatnio – stwierdził Maj.

Sternik Huraganu jest obecnie w fazie kończenia kompletowania zespołu na nadchodzące rozgrywki. Większość kadry jest już bowiem znana i opierać się ona będzie na młodych zawodnikach, takich jak Michał Lechowski, Karol Bartnik czy też Szymon Gonera. Ponadto sporo zawodników z poprzedniego sezonu pozostało w kadrze drużyny na nadchodzące rozgrywki.

Możliwe, iż w składzie Międzyrzecza Podlaskiego znajdzie się również zagraniczny siatkarz. Mowa o Białorusinie, Ilii Kawalence. – Z Kawalneką jestem już po konkretnych ustaleniach rozmowach. Niebawem zapadną ostateczne decyzje. Ilia ma w swoim sportowym życiorysie występy w Zapadnym Bugu Brześć, a więc doświadczenie gry w zespole ekstraklasy Białorusi – skomentował sprawę nowy trener, dodając, że do zespołu musi zostać pozyskany jeszcze jeden środkowy.

źródło: dziennikwschodni.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-07-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved