Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Piotr Łukasik zagra w BBTS-ie Bielsko-Biała

Piotr Łukasik zagra w BBTS-ie Bielsko-Biała

fot. KPS Siedlce

22-letni przyjmujący Piotr Łukasik podpisał kontrakt z BBTS-em Bielsko-Biała. Zawodnik występował w ostatnich trzech sezonach w pierwszoligowej drużynie KPS Siedlce, z którą w mijającym sezonie zdobył brązowy medal rozgrywek.

Piotr Łukasik mierzy 207 cm wzrostu, urodził się 11 lipca 1994 roku w Ostródzie. W przeszłości w PlusLidze reprezentował barwy Indykpolu AZS Olsztyn.Bardzo się cieszę, że udało mi się podpisać kontrakt z zespołem występującym w PlusLidze. Miałem propozycje od kilku zespołów z 1. ligi, natomiast ta z Bielska była jedyną z najwyższej klasy rozgrywkowej. Zdecydowałem się z niej skorzystać ze względu na same pozytywne opinie, zarówno na temat samego klubu, jak i miasta. Chciałbym przede wszystkim poprawić swoje umiejętności i wywalczyć sobie jak najwięcej czasu na parkiecie. Zależy mi również, żebyśmy stworzyli wartościowy zespół, który będzie walczył w każdym meczu od pierwszej do ostatniej piłki – mówi Łukasik.

Piotra Łukasika będzie można zobaczyć także na piasku. – Na tę chwilę pewny jest mój występ w turnieju otwierającym sezon, który odbędzie się w Zbąszyniu. W następnych zawodach prawdopodobnie też wystąpię, jednak nie jest to pewne – twierdzi.

Zobacz również:
Karuzela transferowa PlusLigi

źródło: bbtsbielsko.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2017-05-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved