Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Piotr Lipiński nowym zawodnikiem Krispolu Września

Piotr Lipiński nowym zawodnikiem Krispolu Września

fot. Cezary Makarewicz

Niezwykle doświadczony Piotr Lipiński, który poprzedni sezon grał w Aqua-Zdrój Wałbrzych, przenosi się do klubu z Wielkopolski APP Krispolu Września.

Piotr Lipiński swoją siatkarską karierę rozpoczął w AZS-ie Olsztyn, następnie przez siedem sezonów grał w ówczesnym Mostostalu Kędzierzyn-Koźle.Z drużyną  tą czterokrotnie zdobył mistrzostwo Polski, srebrny medal oraz trzykrotnie Puchar Polski.  Z ekipą z Kędzierzyna-Koźla Piotr Lipiński zajął trzecie miejsce w Final Four Ligi Mistrzów w 2003 roku. Z AZS-em Olsztyn rozgrywający zdobył dwukrotnie brązowy medal. Siatkarz ten występował też w młodzieżowych reprezentacjach Polski, z reprezentacją kadetów zajął 3. miejsce na mistrzostwach Europy kadetów. W reprezentacji Polski seniorów rozegrał 38 meczów. Piotr Lipiński grał też w: Jadarze Radom, Delekcie Bydgoszcz, Effectorze Kielce, Politechnice Warszawskiej, MKS-ie Będzin. W ostatnich dwóch sezonach rozgrywający grał w Ślepsku Suwałki oraz klubie z Wałbrzycha Aqua-Zdrój.

Doświadczony zawodnik będzie niewątpliwie dosyć sporym wzmocnieniem zespołu z Wielkopolski. Wcześniej do Krispolu dołączyli: Filip Frankowski z Olimpii Sulęcin oraz Damian Wierzbicki, który odszedł z TSV Sanok.

Zobacz również:
Karuzela transferowa w I lidze mężczyzn

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-07-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved