Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Piotr Hilko: Graliśmy bez błędów i to mnie cieszy

Piotr Hilko: Graliśmy bez błędów i to mnie cieszy

fot. Wisła Warszawa

Wisła dobrze zainaugurowała czwarty z rzędu sezon na zapleczu ekstraklasy. W sobotę zawodniczki prowadzone przez Białorusina Piotra Hilkę pokonały bardzo pewnie 3:0 BlueSoft Mazovię. Teraz czas na kilka dni spokojnych treningów, a potem wyjazdowe spotkanie z UKS-em Szóstką w Mielcu. – Jeśli chodzi o kolejnego przeciwnika, to oczywiście mamy informacje na temat tego zespołu. Od poniedziałku zaczniemy przygotowywania do tego spotkania – zapowiedział trener Wisły.

– Oczywiście wiadomo, że pierwsze spotkanie w sezonie jest ekscytujące i wszyscy na nie czekają. Na inaugurację zawsze chcesz zaprezentować się jak najlepiej, ponieważ takie rozpoczęcie rozgrywek jest ważne. Dlatego też nasz zespół próbował grać z pozytywnymi emocjami i to się udało – mówi trener Piotr Hilko.Graliśmy bez błędów i to mnie cieszy. W trzecim secie pojawiły się problemy, ale ostatecznie wszystko się dobrze skończyło. Mazovia grała po prostu tak, jak jej na to pozwoliliśmy. To, co pokazały rywalki, prawie nie różniło się od tego, co widziałem dwa tygodnie temu podczas turnieju na Ochocie. Od początku do końca kontrolowaliśmy wydarzenia na parkiecie – dodał białoruski szkoleniowiec.

Teraz czas na mecz drugiej kolejki. Tym razem będzie to starcie wyjazdowe. Rywalem będzie inny beniaminek pierwszej ligi, UKS Szóstka Mielec. – Jeśli chodzi o kolejnego przeciwnika to oczywiście mamy informacje na temat tego zespołu. Od poniedziałku zaczniemy przygotowywania do tego spotkania – zapowiedział Piotr Hilko.

źródło: wisla-warszawa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-10-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved