Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Piotr Hain: Bydgoszczanie nas wypunktowali

Piotr Hain: Bydgoszczanie nas wypunktowali

fot. Klaudia Piwowarczyk

– Dzisiejsza porażka jest porażką zawstydzającą i taką, która uderza w naszą ambicję i trochę naszą dumę – przyznał po zaskakująco gładkiej porażce z Chemikiem Bydgoszcz środkowy jastrzębian, Piotr Hain. – Spodziewałem się lepszej gry ze strony gospodarzy, ale przy takiej presji z naszej strony w polu serwisowym, było im ciężko znaleźć na nas sposób – cieszył się Raphael Margarido.

Chemik Bydgoszcz zaskoczył wszystkich, pokonując w poniedziałek na wyjeździe zespół Jastrzębskiego Węgla w trzech setach. – Mam wrażenie, że z każdym meczem poprawiamy naszą grę i gramy po prostu coraz lepiej. Do Jastrzębia przyjechaliśmy właśnie z takim nastawieniem – świadomi tego, że potrafimy grać w siatkówkę i możemy tutaj wygrać – mówił po meczu Raphael Margarido.Przycisnęliśmy dziś mocno rywala zagrywką. W tym elemencie czuliśmy się naprawdę wybornie, a efektem tego jest nasze zwycięstwo. Spodziewałem się lepszej gry ze strony gospodarzy, ale przy takiej presji z naszej strony w polu serwisowym było im ciężko znaleźć na nas sposób – dodał  rozgrywający Chemika Bydgoszcz.

Dzisiejsza porażka jest porażką zawstydzającą i taką, która boli naszą ambicję i trochę naszą dumę. Grając nieźle, wygrywając na własnym terenie za trzy punkty z mistrzem Polski, czy zwyciężając trudne mecze wyjazdowe w Radomiu czy Olsztynie, dziś przyszło nam się zmierzyć z klubem, z którym teoretycznie nie powinniśmy mieć problemów. A tymczasem bydgoszczanie nas wypunktowali, wygrali zasłużenie i udowodnili, że są bardzo groźni. Do następnego meczu mamy dwa tygodnie. Jest czas na przeanalizowanie tego spotkania i wyciągnięcie wniosków. Ponieśliśmy porażkę, która bardzo boli, ale nie przekreśla tego, o co będziemy się bili w tym sezonie. Założone cele są nadal realne i jak najbardziej do wykonania – przyznał po meczu środkowy Jastrzębskiego Węgla, Piotr Hain.

źródło: jastrzebskiwegiel.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-11-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved