Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Piotr Gruszka nie jest już szkoleniowcem Asseco Resovii

Piotr Gruszka nie jest już szkoleniowcem Asseco Resovii

fot. Klaudia Piwowarczyk

Fatalne wręcz wyniki i zaledwie 11. miejsce w ligowej tabeli Asseco Resovii cały czas odbijają się głośnym echem. Jeszcze kilka dni temu prezes klubu ze stolicy Podkarpacia mówił, że nie są planowane zmiany w sztabie szkoleniowym zespołu, jednak po kolejnej porażce rzeszowian z funkcją pierwszego trenera pożegnał się trener Piotr Gruszka. 

Piotr Gruszka do Rzeszowa przyszedł przed startem sezonu, ale powiedzieć, że w tych rozgrywkach jego drużyna nie zachwycała, to jak nie powiedzieć nic. Rzeszowianie mają na swoim koncie zaledwie 6 zwycięstw i aż 11 porażek, co daje im odległe – 11. miejsce w tabeli PlusLigi. W miniony weekend na zespół posypały się gromy, kiedy to w fatalnym stylu przegrał on z Cuprum Lubin 0:3. Również w ostatnim spotkaniu rzeszowianie nie odwrócili swojej karty i 1:3 ulegli GKS-owi Katowice.Zaledwie jeden dzień po porażce z GKS-em klub podał informację, że Piotr Gruszka nie jest już pierwszym trenerem drużyny ze stolicy Podkarpacia. Na ten moment jego funkcję przejmie Wojciech Serafin. Jak możemy przeczytać w oficjalnym komunikacie Asseco Resovii, nie ma tam na razie wzmianki o nowym szkoleniowcu.

 

Poniżej prezentujemy oficjalny komunika Asseco Resovii Rzeszów.

Decyzją Zarządu Asseco Resovia S.A., z dniem 30 stycznia 2020 roku, Piotr Gruszka przestaje pełnić funkcję pierwszego szkoleniowca drużyny.

Trenerowi dziękujemy za dotychczasową pracę w naszym klubie.

Jednocześnie informujemy, że funkcję pierwszego trenera przejmuje dotychczasowy asystent Piotra Gruszki, Wojciech Serafin.

źródło: assecoresovia.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-01-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved