Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Piotr Gacek: Cieszymy się, że Kurek w to wszedł

Piotr Gacek: Cieszymy się, że Kurek w to wszedł

fot. Onico Warszawa

– Z moich informacji wynika, że Bartek miał bardziej atrakcyjne finansowo propozycje. Wybrał ONICO, bo uwierzył, że to ciekawy, długofalowy projekt. Budujemy silną drużynę w dłuższej perspektywie i cieszymy się, że Kurek w to wszedł. Podpisaliśmy kontrakt do końca sezonu – mówi prezes ONICO Warszawa, Piotr Gacek, po podpisaniu umowy z Bartoszem Kurkiem.

Czwartkowa informacja o tym, że Bartosz Kurek podpisał kontrakt z ONICO, zelektryzowała wszystkich, a najbardziej ucieszyła kibiców warszawskiego klubu. – Nie muszę chyba tłumaczyć, jak dobrym zawodnikiem jest Bartek. To MVP mistrzostw świata, najlepszy siatkarz Europy 2018 roku. Jego pozyskanie jest dla nas wielkim sukcesem. Tak się złożyło, że stał się wolnym zawodnikiem i była szansa podjęcia rozmów. Z tego co wiem, miał wiele ofert i jestem bardzo zadowolony, że wybrał nasz klub. Dla polskich kibiców to szansa oglądania w akcji jednego z bohaterów mistrzostw świata – przyznał na łamach Przeglądu Sportowego prezes ONICO Warszawa, Piotr Gacek.Z moich informacji wynika, że Bartek miał bardziej atrakcyjne finansowo propozycje. Wybrał ONICO, bo uwierzył, że to ciekawy, długofalowy projekt. Budujemy silną drużynę w dłuższej perspektywie i cieszymy się, że Kurek w to wszedł. Podpisaliśmy kontrakt do końca sezonu, ale zrobimy wszystko, co w naszej mocy, żeby przekonać Bartka do dużego projektu ONICO na dłużej – dodaje prezes klubu.

Kibice zastanawiają się, kto teraz będzie poza składem ONICO, które przed transferem Kurka miało już trzech atakujących. – Bruno Romanutti miał być wsparciem dla Sharone’a Verona-Evansa, który wracał do gry po kontuzji. Ma kontrakt tylko do końca grudnia – rozwiewa wątpliwości prezes Gacek.

więcej w Przeglądzie Sportowym

źródło: Przegląd Sportowy

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-12-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved