Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Pierwsze roszady – PTPS Piła odwołał trenera

Pierwsze roszady – PTPS Piła odwołał trenera

fot. Sylwia Lis-Dubiel

PTPS Piła podał do wiadomości odwołanie ze stanowiska trenerskiego dotychczasowego pierwszego szkoleniowca zespołu, Łukasza Przybylaka.

– Pilskie Towarzystwo Piłki Siatkowej S.A. poinformowało, że w dniu 31 października br. trener Łukasz Przybylak oddał się do dyspozycji zarządu. Władze pilskiego klubu zdecydowały, że szkoleniowiec zakończył pracę jako I trener zespołu. W najbliższych dniach zapadną decyzje co do dalszej pracy trenera Łukasza Przybylaka w pilskim klubie – taki komunikat pojawił się 1 listopada na oficjalnej stronie internetowej PTPS-u.Jednocześnie Zarząd PTPS S.A. zdecydował, że w najbliższym meczu pilską drużynę poprowadzi Piotr Sobolewski, dotychczasowy II trener zespołu.

Przypominamy, że Przybylak dwa lata temu prowadził już samodzielnie pilski zespół i po dwóch latach został wybrany na miejsce Nicoli Vettoriego pierwszym trenerem tej drużyny. Ponadto przed sezonem 2016/2017 w Pile doszło do dużych zmian personalnych. Ekipę z grodu Staszica opuściły Keisha Leggs, Klaudia Konieczna (Karpaty Krosno) i Dorota Wilk (Muszynianka), Małgorzata Skorupa, Volha Pauliukouskaya (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski). W ich miejsce przyszły między innymi Karolina Piśla (Impel), Emilia Szubert (Legionovia), Sylwia Kucharska i Żaneta Baran (obie KS Murowana Goślina).

źródło: ptps.pila.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2016-11-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved