Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Pierwsze przymiarki kadrowe Radomki Radom

Pierwsze przymiarki kadrowe Radomki Radom

fot. Michał Szymański

E.Leclerc Radomka Radom pomimo trudnej sytuacji spowodowanej epidemią nie próżnuje i stara się skompletować skład na nowy sezon. Nowym trenerem ma być Riccardo Marchesi, a oprócz tego władze radomskiego klubu chcą pozyskać Julię Twardowską.

Wiadomo już, że z Radomiem pożegnała się Emila Mucha, a także środkowa z Argentyny, Julietta Lazcano. Przerwę w karierze z osobistych powodów będzie miała natomiast Majka Szczepańska-Pogoda. Jasne jest także, że drużyny nie poprowadzi już Adam Grabowski, którego następcą ma być Riccardo Marchesi. Włoski szkoleniowiec wcześniej prowadził francuski RC Cannes. W zespole zostaną natomiast doświadczona libero Agata Witkowska, a także środkowa Klaudia Laskowska oraz rozgrywająca Paulina Zaborowska.



Działacze z pewnością liczą, że uda im się poprawić lokatę, a sposobem na to mają być wzmocnienia. Jednym z nich ma być pozyskanie reprezentantki Polski – Julii Twardowskiej, a także środkowej bloku – Justyny Łukasik. Jej poprzedni klub – DPD Legionovia Legionowo niedawno poinformował, że nie będzie już ona bronić barw tej drużyny.

Władzom klubu z Radomia bardzo zależy na zatrzymaniu Amerykanki, Veronici Jones-Perry. I wszystko wskazuje na to, że przyjmująca podpisze nową umowę. Aktualnie Jones-Perry jest w Stanach Zjednoczonych, ale obie strony utrzymują kontakt.

Zobacz również:
Karuzela Transferowa TauronLigi

źródło: echodnia.eu

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-04-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved