Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Pierwsze przedłużenia umów w Ślepsku

Pierwsze przedłużenia umów w Ślepsku

fot. Ślepsk Suwałki

Karuzela transferowa w I lidze mężczyzn rozkręca się bardzo powoli. Pierwsze decyzje personalne znane są już w Ślepsku Suwałki. Po zmianie na ławce trenerskiej klubowi działacze przystąpili do przedłużania umów. Wiadomo już, że nad Czarną Hańczą nadal grali będą Jan Lesiuk i Kacper Gonciarz.

Przypomnijmy, że miniony sezon nie był nadzwyczaj udany dla Ślepska Suwałki, który w poprzednich latach walczył o medale I ligi, a tym razem musiał zadowolić się szóstą lokatą. Nic więc dziwnego, że po sezonie działacze zdecydowali się na szereg zmian. Podstawową była roszada na ławce trenerskiej, na której Dimitrija Skoryja zastąpił Mateusz Mielnik, który wciąż jeszcze walczy wraz z zespołem z Ostrołęki o awans do I ligi. Następnie nadszedł czas na pierwsze pożegnania. Z suwalską drużyną rozstali się na razie: Adrian Hunek (środkowy), Witalij Szczytkow (rozgrywający) oraz Łukasz Szarek (przyjmujący). Trwają rozmowy z innymi zawodnikami, którzy wciąż mają reprezentować barwy Ślepska.Przesądzone jest, że trzeci sezon w ekipie z Suwałk rozegra Kacper Gonciarz. Ten niespełna 26-letni rozgrywający w większości meczów w poprzednim sezonie dowodził grą Ślepska. Z jego gry zadowoleni są działacze, dlatego też zawodnik ten nadal będzie grał w Suwałkach. – Jesteśmy zadowoleni z przedłużenia umowy z Kacprem. Jest to jeszcze młody zawodnik, który rozwija się razem z klubem. Obyśmy tak dalej w partnerstwie się razem rozwijali – powiedział prezes suwalskiego klubu, Wojciech Winnik.

Trzeci sezon w Ślepsku spędzić ma także Jan Lesiuk. Ten niespełna 22-letni przyjmujący do I-ligowca z Suwałk trafił przed sezonem 2016/2017. W poprzednich rozgrywkach wywalczył sobie miejsce w podstawowej szóstce, dzięki czemu zyskał boiskowe doświadczenie i ogranie, które na pewno przyda mu się w kolejnych latach. Najprawdopodobniej w Suwałkach zostanie także znacznie bardziej doświadczony przyjmujący, czyli Kamil Skrzypkowski.

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi mężczyzn w sezonie 2017/2018

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-05-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved