Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Pięć siatkarek opuści warszawską Wisłę

Pięć siatkarek opuści warszawską Wisłę

fot. wisla-warszawa.pl

Rozgrywki pierwszej ligi zakończyły się w kwietniu, ale warszawska drużyna sumiennie trenowała do 25 maja. Choć do rozpoczęcia nowego sezonu pozostały jeszcze ponad cztery miesiące, to wiemy już dużo na temat składu Wisły, który zobaczymy na parkiecie w październiku.

Najbardziej istotna wiadomość jest taka, że większość zawodniczek warszawskich „Syren” ponownie zobaczymy w barwach Wisły. Na pozycji libero nadal będą grały Paulina BiranowskaMagdalena Saad. W drużynie zostaje rozgrywająca Elena Nowgorodczenko. Kolejny sezon będziemy oglądać środkowe: Monikę Naczk, Ivanę Isailović, Katarzynę Śmieszek i Darię Janowicz.Zostają również atakująca Marcelina Nowak oraz przyjmująca Sandra Zaczkowska. Te dwie ostatnie siatkarki mogą zostać wypożyczone lub wytransferowane do innego klubu. Trenerem kolejny sezon będzie Mirosław Zawieracz, a statystykiem Jakub Kulikowski.

Z Wisłą żegnają się: Monika Kutyła, Justyna Sachmacińska, Barbara Włodarczyk, Anna Sołodkowicz (wszystkie szukają klubu), Anna Manikowka-Wawrzyniak (planuje zakończyć karierę). W kręgu zainteresowań są przyjmujące: Marta Wellna, Karolina Ciaszkiewicz-Lach oraz Ukrainka Elena Jakimczuk. Klub jednocześnie dementuje informację o tym, że interesuje się Katarzyną Nadziałek i Marzeną Wilczyńską.

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi kobiet przed sezonem 2016/2017

źródło: wisla-warszawa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2016-05-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved