Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Francesca Piccinini wraca?

Francesca Piccinini wraca?

fot. archiwum

Ciekawe informacje docierają do nas z Włoch. Wszystko wskazuje bowiem na to, że jedna z najlepszych siatkarek w historii włoskiej siatkówki Francesca Piccinini jest bliska powrotu na boisko. Podpisaniem kontraktu z pięciokrotną mistrzynią Italii zainteresowany jest wicelider Serie A Unet E-work Busto Arsizio. Spekuluje się, że już w tym tygodniu może dojść do podpisania umowy między klubem i zawodniczką. 

Według włoskich mediów porozumienie zostało już osiągnięte, a legenda włoskiej siatkówki miałaby już wkrótce założyć koszulkę z numerem 12. Prezes Busto Arsizio zaprzecza jakoby były prowadzone rozmowy z Piccinini, ale to naturalna kolej rzeczy, że najpierw chce mieć podpis zawodniczki pod kontraktem, zanim potwierdzi jakiekolwiek doniesienia.Piccinini we wrześniu ubiegłego roku ogłosiła zakończenie kariery, ale wszystko wskazuje na to, że zmieniła decyzje i chciałaby jeszcze wrócić na parkiet ligowy, a być może również do kadry, bo jedynym trofeum, którego brakuje w jej bogatym dorobku jest medal olimpijski.

Do finalizacji rozmów i zgłoszenia zawodniczki do gry potrzeba jeszcze kilku formalności, dlatego mało prawdopodobne jest, że transfer zostanie ogłoszony do końca tygodnia. Dużo większa szansa jest na to, że Piccinini pojawi się w kadrze zespołu na wyjazdowy mecz przeciwko Fenera Chieri.

źródło: inf. własna, volleyball.it

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-01-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved