Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > PGE Skra straci kolejnego zawodnika?

PGE Skra straci kolejnego zawodnika?

fot. Katarzyna Antczak

Utalentowany serbski przyjmujący Mihajlo Stanković może być kolejnym zawodnikiem PGE Skry, który tego lata opuści Bełchatów. 22-latek, który w Polsce był od roku, uzgodnił już ponoć warunki kontraktu z tureckim Maliye Piyango.

Po opuszczeniu zespołu przez Argentyńczyka Facundo Conte oraz Francuza Nicholasa Marechala PGE Skra może przed zakończeniem wakacji pożegnać się z kolejnym obcokrajowcem. Utalentowany serbski przyjmujący Mihajlo Stanković był w minionych rozgrywkach zaledwie częścią procesu rotacji i przegrywał rywalizację na swojej pozycji ze wspomnianymi Conte oraz Marechalem.Kadra brązowych medalistów mistrzostw Polski zostanie jednak ponownie uszczuplona, bowiem 22-latek jest blisko przenosin do Turcji. Tamtejsze Paliye Piyango uzgodniło już ponoć warunki kontraktu z Serbem, zaś transfer jest na ostatniej prostej.

PGE Skrę opuścili tego lata także Andrzej Wrona (AZS Politechnika Warszawska) i Marcel Gromadowski (Łuczniczka Bydgoszcz). Stanković w Bełchatowie występował 12 miesięcy po transferze z Vojvodiny Novy Sad.

źródło: polsatsport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2016-08-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved