Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > PGE Skra już z kadrowiczami

PGE Skra już z kadrowiczami

fot. Katarzyna Antczak

Kadrowicze występujący w LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017 są już w Bełchatowie. Grzegorz Łomacz i Nikołaj Penczew wznowili treningi jako pierwsi jeszcze w sobotę. W poniedziałek do zespołu PGE Skry dołączyli brązowi medaliści mistrzostw Europy – Srećko Lisinac i Milan Katić.

Po powrocie z pierwszych gier kontrolnych w Lubinie piątek był dla bełchatowian dniem wolnym. Weekend upłynął jednak naszym siatkarzom pracowicie. W sobotę trenowali dwukrotnie, najpierw w siłowni, potem na sali. W niedzielę odbyli zajęcia popołudniowe.Nowe otoczenie, ale już teraz mogę powiedzieć, że bardzo mi się tutaj podoba – mówi nowy rozgrywający bełchatowian, Grzegorz Łomacz.W sobotę wznowiliśmy treningi, po wakacjach czuję się dobrze zarówno fizycznie, jak i mentalnie. Brakowało mi już całego zespołu PGE Skry – dodaje Nikołaj Penczew.

Wraz z początkiem nowego tygodnia zespół przygotowuje się w szerszym składzie. Jak na razie zespół z Bełchatowa ma na swoim koncie dwie porażki w pierwszych meczach towarzyskich przed sezonem. W czterech setach PGE Skra musiała uznać wyższość Cerrad Czarnych Radom oraz Espadonu Szczecin. Kolejnym sprawdzianem będzie dla PGE Skry turniej Giganci Siatkówki.

źródło: skra.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2017-09-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved