Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Paweł Zatorski: Zależy mi przede wszystkim na bezpieczeństwie naszych rodzin

Paweł Zatorski: Zależy mi przede wszystkim na bezpieczeństwie naszych rodzin

fot. Klaudia Piwowarczyk

W dobie pandemii koronawirusa rodzi się pytanie, czy bezpieczne byłoby w tej sytuacji rozgrywanie Ligi Narodów. – Bardzo boję się, żeby nikt nie ucierpiał przez takie plany. Jeśli będzie decyzja, że rozgrywki Ligi Narodów, czy inne turnieje reprezentacyjne mają zostać rozegrane i zostaną objęte one właściwym bezpieczeństwem, wówczas z przyjemnością założę koszulkę reprezentacją. Jej także jestem spragniony – przyznał Paweł Zatorski.

Libero ZAKSY Kędzierzyn-Koźle podzielił się w rozmowie ze stacją Polsat Sport informacjami o swoim samopoczuciu. – Ze zdrowiem jest fantastycznie, jakże mogłoby być inaczej. Jeśli chodzi o zdrowie psychiczne, ono jest lekko nadszarpnięte, bo funkcjonujemy od pewnego czasu w inny sposób – opowiedział Paweł Zatorski. Dwukrotny mistrz świata nie ukrywa jednak, że tęskni już za siatkówką.  – Mi też bardzo brakuje siatkówki. Uwielbiam to co robimy na co dzień, to w jaki sposób zarabiamy pieniądze oraz to, że dajemy radość kibicom. W czwartek miałem okazję w ogródku pograć w siatkówkę z bratem. Będąc po raz ostatni w naszej szatni, wynosiłem z niej cztery piłki. Prezes oczywiście to zauważył i zaraz dostałem telefon z zapytaniem, dlaczego to robię. Wytłumaczyłem zatem, że biorę je po to, żeby poczuć ich smak oraz po prostu poodbijać.Środowisko siatkarskie jest podzielone odnośnie tego, czy w tym roku powinna być rozgrywana Liga Narodów, czy jest to bezpieczne, czy w sytuacji kryzysu ważniejszy jest jednak interes klubów? – Zaliczam się na pewno do tej grupy, która myśli racjonalnie. Mam nadzieję, że FIVB podejmie racjonalne decyzje, bo czasami plany jakie snuli na temat przyszłości siatkówki nie były do końca racjonalne. Oby w tym trudnym czasie zostały podjęte mądre decyzje, aby ewentualna gra była toczona na zdrowych zasadach – z nadzieją powiedział libero reprezentacji Polski. – Zależy mi przede wszystkim na bezpieczeństwie naszych rodzin. Wracając z takiego turnieju, będziemy widywali się przecież z naszymi najbliższymi, czyli rodzicami i dziadkami. Są oni w grupie podwyższonego ryzyka. Bardzo boję się, żeby nikt nie ucierpiał przez takie plany. Jeśli będzie decyzja, że rozgrywki Ligi Narodów, czy inne turnieje reprezentacyjne mają zostać rozegrane i zostaną objęte one właściwym bezpieczeństwem, wówczas z przyjemnością założę koszulkę reprezentacją. Jej także jestem spragniony – dodał Paweł Zatorski.

 

źródło: inf. własna, polsatsport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, reprezentacja Polski mężczyzn, Siatkarska Liga Narodów

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-04-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved