Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Paweł Zatorski także zostaje dłużej w ZAKSIE

Paweł Zatorski także zostaje dłużej w ZAKSIE

fot. Katarzyna Antczak

Paweł Zatorski do ZAKSY Kędzierzyn-Koźle trafił w 2014 roku, rozstając się z PGE Skrą Bełchatów, wcześniej utalentowany zawodnik występował m.in. w Częstochowie czy SMS-ie Spała, ale to właśnie w Kędzierzynie-Koźlu reprezentant Polski spędził najwięcej czasu. Cztery ostatnie sezony w barwach kędzierzyńskiego klubu były wyjątkowo udane dla libero wicemistrzów Polski.

Z ZAKSĄ Paweł Zatorski dwukrotnie sięgał po mistrzostwo Polski,  a w poprzednim sezonie po wicemistrzostwo. Zdobył Puchar Polski, awansował również do turnieju finałowego Ligi Mistrzów, zdobywając także wyróżnienia indywidualne i liczne nagrody MVP.Obok triumfów w siatkówce klubowej Paweł Zatorski może pochwalić się medalami zdobywanymi z reprezentacją Polski. Najświeższym sukcesem jest z pewnością zdobyte w 2018 roku mistrzostwo świata, nasz libero jest jednym z zawodników, którzy po ten tytuł sięgali drugi raz z rzędu. W rozgrywkach seniorskich Paweł Zatorski dwukrotnie stawał na podium Pucharu Świata, w 2011 roku zdobył brąz mistrzostw Europy. Kędzierzyński zawodnik to również najlepszy libero zeszłorocznych mistrzostw świata.

Obecny sezon jest dla Pawła Zatorskiego piątym w barwach klubu i jak podkreśla sam zawodnik, nie wyobrażał sobie rozstania z ZAKSĄ. – W Kędzierzynie-Koźlu czuję się jak w domu, do tego od kilku lat mamy wyjątkową drużynę, w której panuje świetna atmosfera. To wszystko sprawia, że jakiekolwiek zmiany w tej chwili nie były mi potrzebne. Z dumą będę dalej nosił koszulkę ZAKSY – podkreślił Zatorski.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-01-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved