Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Paweł Zatorski i Krzysztof Rejno przedłużyli kontrakty z ZAKSĄ

Paweł Zatorski i Krzysztof Rejno przedłużyli kontrakty z ZAKSĄ

fot. cev.eu

Dwaj obecni zawodnicy klubu z Kędzierzyna-Koźla przedłużyli kontrakty. Libero ZAKSY Paweł Zatorski oraz środkowy Krzysztof Rejno w kolejnym sezonie – 2020/2021 będą grali w zespole z Opolszczyzny.

Paweł Zatorski od początku swojej kariery gra na pozycji libero. Jest podstawowym graczem kędzierzynian, w zespole z Opolszczyzny występuje nieprzerwanie od 2014 roku. To utytułowany siatkarz, który swoją seniorską przygodę rozpoczął w AZS-ie Częstochowa, następnie grał w Skrze Bełchatów. Z ekipą tą dwukrotnie stanął na najwyższym stopniu podium w rozgrywkach ligowych oraz jeden raz na drugim stopniu, dwa razy triumfował w Pucharze Polski. Z kolei razem z ZAKSĄ trzykrotnie zdobył mistrzostwo Polski oraz srebrny medal. Dwukrotnie mógł cieszyć się ze zdobycia Pucharu Polski razem ze swoim obecnym klubem. Paweł Zatorski z reprezentacją Polski dwukrotnie zdobył mistrzostwo świata, dwa razy brązowy medal w mistrzostwach Europy. Zawodnik został odznaczony Orderem Odrodzenia Polski oraz Krzyżem Zasługi.Krzysztof Rejno mierzy 203 cm wzrostu i gra na pozycji środkowego. W ZAKSIE – podobnie jak Paweł Zatorski – gra od 2014 roku, z tym że zawodnik dwukrotnie został wypożyczony najpierw do MKS-u Będzin (sezon 2016/2017), a następnie do Warty Zawiercie (sezon 2018/2019). Z zespołem z Kędzierzyna-Koźla siatkarz zdobył mistrzostwo Polski w 2016 roku, a w 2018 roku srebrny medal, w 2019 mógł cieszyć się z Superpucharu Polski.

Zobacz również:
Karuzela transferowa w PlusLidze

źródło: zaksa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-04-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę