Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Paweł Zagumny ambasadorem KS-u Metra Warszawa

Paweł Zagumny ambasadorem KS-u Metra Warszawa

fot. Katarzyna Antczak

Mistrz świata, mistrz Europy, złoty medalista Ligi Światowej, srebrny medalista Pucharu Świata… – Paweł Zagumny został ambasadorem Klubu Sportowego Metro Warszawa. Jeden z najbardziej utytułowanych polskich siatkarzy dołączył do metrowskiej rodziny, by pomagać w jej marketingowym i sportowym rozwoju. Paweł Zagumny będzie od nowego sezonu współpracował z zawodnikami grup młodzieżowych – przede wszystkim rozgrywającymi.  Na doświadczenie i rady Pawła mogą także liczyć trenerzy pracujący w KS-ie Metrze Warszawa, których będzie wspierał w codziennej pracy.  

Postanowiłem całym sobą podpisać się pod tym metrowskim projektem. Choć jestem wychowankiem innego warszawskiego klubu  (MKS MDK Warszawa), to jednak Ursynów od zawsze był mi bardzo bliski. Projekt jaki tworzy się tutaj od lat, z roku na rok przybiera coraz ciekawsze kształty. Mam nadzieję, że swoją osobą pomogę w jego realizacji i wspólnie będziemy cieszyć się z kolejnych sukcesów KS-u Metra Warszawa. Od lat obserwowałem klub Metro, nie bez powodu wychowankami tego llubu będą moi siostrzeńcy i córka. Widzę, że pracuje tu doświadczona i pełna pasji kadra trenerska, a klub otoczony jest pełnymi zapału i chęci do pracy ludźmi. Jestem przekonany, że nasza wspólna praca przyniesie wymierne korzyści już niebawem – mówi Paweł Zagumny, ambasador KS-u Metra Warszawa.Klub Sportowy Metro Warszawa szkoli, uczy i wychowuje siatkarskie pokolenia już od 24. lat. Trzech mistrzów świata, mistrzowie Europy, olimpijczycy, reprezentanci Polski w kategoriach młodzieżowych oraz kilkunastu wychowanków i absolwentów w składach zespołów PlusLigi i czołowych lig zagranicznych to najlepsza wizytówka ursynowskiego klubu.

Wicemistrzostwo Polski juniorów, IV miejsce na mistrzostwach Polski młodziczek, mistrzostwo Mazowsza juniorów, wicemistrzostwo Mazowsza kadetów, mistrzostwo Mazowsza młodzików czy brąz mistrzostw Mazowsza młodziczek to tylko niektóre z sukcesów klubu minionego sezonu.

 

źródło: pzps.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2018-09-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved