Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Paweł Halaba: Już pracuję nad formą

Paweł Halaba: Już pracuję nad formą

fot. Sylwia Lis-Dubiel

Paweł Halaba będzie miał kolejną szansę zaprezentowana swoich umiejętności stołecznym kibicom. Młody przyjmujący przedłużył kontrakt z AZS-em Politechniką Warszawską. – Już pracuję nad formą, a wraz z początkiem przygotowań z drużyną Inżynierów otworzę nowy rozdział – zapewnia zawodnik.

Paweł Halaba do Politechniki trafił przed sezonem 2015/2016. Nie miał jednak zbyt wielu okazji do pokazania tego, co potrafi. O miejsce w wyjściowych składzie musiał bowiem walczyć z Guillaume Samicą, Łukaszem Łapszyńskiem i Jakubem Radomskim. W meczu ósmej kolejki PlusLigi – przeciwko Asseco Resovii Rzeszów – doznał zaś kontuzji stawu skokowego, która wykluczyła go z gry na kilka miesięcy. – Paweł był największym pechowcem sezonu. Bardzo mi go szkoda. Ma naprawdę duży potencjał, ale nie mógł potwierdzić tego na boisku – rozłożyła ręce Jolanta Dolecka, prezes AZS-u Politechniki Warszawskiej SA. – Bez żadnych obaw dajemy mu kolejną szansę i z przyjemnością podpisujemy z nim nową umowę. Liczymy, że w sezonie 2016/2017 błyśnie formą – uśmiechnęła się.Z przedłużenia kontraktu zadowolony jest również sam zawodnik. – Bardzo cieszę się, że wciąż będę mógł grać w Politechnice. Po kilku miesiącach przerwy wrócę silniejszy – stwierdził dwudziestoletni przyjmujący. – Kiedy wyjdę na boisko, nie będę myślał o kontuzji. Co było, to było, nic tego nie zmieni. Już pracuję nad formą, a wraz z początkiem przygotowań z drużyną Inżynierów otworzę nowy rozdział – zapewnił.

Paweł Halaba jest kolejnym siatkarzem po Pawle Zagumnym, Jakubie Kowalczyku i Michale Filipie, który przedłużył umowę z AZS-em Politechniką Warszawską. W stołecznym klubie grać będą również Jan Firlej i Maciej Olenderek.

źródło: azspw.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2016-06-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved