Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Paweł Adamajtis: Cieszy to, że się odbudowaliśmy

Paweł Adamajtis: Cieszy to, że się odbudowaliśmy

fot. Katarzyna Antczak

— Na pewno był to mecz walki i teraz każdy mecz będzie tak wyglądał, że o zwycięstwo będzie trzeba się szarpać – mówił po zwycięskim spotkaniu z Cerradem Czarnymi Radom Paweł Adamajtis. Olsztynianie zajmują ósme miejsce w tabeli i tracą cztery punkty do radomian.

Kolejny wasz triumf w Uranii. Czym udało się pokonać przeciwników z Radomia?Paweł Adamajtis: Tylko i wyłącznie walką, bo tak naprawdę myślę, że statystycznie wypadliśmy dużo gorzej. Może też przez to, że w pierwszym secie przegraliśmy do 12. Cieszy to, że się odbudowaliśmy. Cieszy również to, że po takiej przegranej w pierwszym secie, gdzie przeciwnik na nas napadł, udało się to wszystko odwrócić w drugiej partii. To na pewno jest pozytywne, że nie zwiesiliśmy głów, bo ten mecz mógłby się całkiem inaczej zakończyć, gdybyśmy wyszli w drugim secie z takim samym nastawieniem. Na szczęście tak nie było i losy się odwróciły. Na pewno był to mecz walki i teraz każdy mecz będzie tak wyglądał, że po prostu musimy wyszarpać to zwycięstwo, tak jak dzisiaj.

Z pewnością wyglądaliście na zmotywowanych, bo po pierwszym secie, który nie poszedł po waszej myśli, zaczęliście walczyć i widać było walkę o każdy punkt.

Tak, ja bym to dzisiaj określił jako „brudną grę”, bo było sporo błędów, ale mimo wszystko mieliśmy swoje założenia, których się trzymaliśmy i dzięki temu udało się nam odnieść zwycięstwo.

Jak nastawiacie się przed meczem z Częstochową, która zajmuje miejsce w dole tabeli?

Będziemy walczyć, tak samo. Nie można lekceważyć przeciwnika. Gramy w Olsztynie i damy z siebie wszystko. Mecz jest we wtorek, także zapraszam już wszystkich kibiców.

źródło: indykpolazs.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2016-02-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved