Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Paulina Szpak: Dalej mamy szanse na utrzymanie

Paulina Szpak: Dalej mamy szanse na utrzymanie

fot. Klaudia Piwowarczyk

– Kibice zrobili świetną robotę. Czuć było, że cała hala żyje meczem, a takich warunkach gra się o wiele lepiej. W niedzielę liczymy na komplet kibiców i równie gorący doping – mówiła po zwycięstwie 3:2 z BKS-em Bielsko-Biała rozgrywająca Legionovii, Paulina Szpak, która została wybrana MVP ostatniego spotkania rundy zasadniczej.

Za wami zwycięski mecz z BKS-em. Które uczucie przeważa: zadowolenie z wygranej i uniknięcia spadku czy niedosyt wynikający z faktu, że punkt więcej dałby Legionovii bezpieczne dziesiąte miejsce?Paulina Szpak: – Zadowolenie z wygranej, bo dzięki niej mamy dalej szanse na utrzymanie się w lidze. O tym, że zabrakło nam jednego punktu, musimy jak najszybciej zapomnieć i skupić całą uwagę na meczu z Bydgoszczą.

Kibice stworzyli w środę rewelacyjną atmosferę, choć frekwencja była daleka od najwyższej w sezonie. Jak gra się wam przy takim dopingu?

– Kibice zrobili świetną robotę. Czuć było, że cała hala żyje meczem, a takich warunkach gra się o wiele lepiej. W niedzielę liczymy na komplet kibiców i równie gorący doping.

Liga Siatkówki Kobiet pędzi jak szalona i już w niedzielę rozpoczynacie play-off z Pałacem Bydgoszcz. Czy tak krótki czas pomiędzy meczami nie stanowi dla was problemu?

– Tak to już jest, że ostatnie spotkania sezonu są rozgrywane w krótkim odstępie czasu. Wiadomo, że nasz cykl treningowy ulegnie zmianie, ale jesteśmy już do tego przyzwyczajone, więc nie powinno mieć to wpływu na nasze przygotowanie.

źródło: legionovia.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-04-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved