Strefa Siatkówki – Mocny Serwis

Paulina Szpak po operacji barku

fot. Michał Szymański

Paulina Szpak jest już po operacji barku. Zawodniczka wraca do zdrowia, ale czeka ją długa rehabilitacja. W meczu z Energa MKS Kalisz (20.01) rozgrywająca Paulina Szpak, podczas zderzenia w obronie, doznała kontuzji barku i uszkodziła obrąbek stawowy oraz torebkę stawową. Siatkarka była wyłączona z gry i przechodziła szczegółowe badania. Po weryfikacji urazu okazało się, że konieczna będzie operacja.

Teraz Paulina czuje się już dobrze. Przeszła zabieg w Legionowie. W ortezie musi spędzić jeszcze 5 tygodni, a później czeka ją prawie półroczna rehabilitacja.– Z dnia na dzień czuję się coraz lepiej. Czekam jeszcze ponad miesiąc na zdjęcie usztywnienia, a po tym czasie zacznę rehabilitację – mówi rozgrywająca.Czekamy zatem na powrót do formy i życzymy Paulinie dużo zdrowia, determinacji i wytrwałości. Poza boiskiem pozostają jeszcze dwie zawodniczki  – Julieta Lazcano oraz Emilia Mucha. Argentynka i Polka w dalszym ciągu zmagają się z urazami, które na chwilę obecną wykluczają je z gry.

Paulina Szpak jest już po operacji barku. Zawodniczka wraca do zdrowia 💪Więcej informacji o stanie zdrowia Pauliny znajdziecie na www.Radomka.com

Publiée par E.Leclerc Radomka Radom sur Vendredi 28 février 2020

źródło: radomka.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-02-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved