Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Paulina Szpak: Musimy wrócić do naszej dobrej gry

Paulina Szpak: Musimy wrócić do naszej dobrej gry

fot. Bogusław Krośkiewicz

– Przed nami dwa cięższe mecze, lecz poprzednia kolejka pokazała, że faworyci też mogą przegrać z teoretycznie słabszym przeciwnikiem – mówi Paulina Szpak. – Musimy wrócić do naszej dobrej gry, jaką zaprezentowałyśmy we Wrocławiu i zagrać te dwa mecze bez żadnych kompleksów – dodaje rozgrywająca Legionovii.

Czy emocje po meczu z MKS-em Dąbrowa Górnicza już opadły?Paulina Szpak: – Myślę, że po takim meczu, jak ten z Dąbrową, trzeba jak najszybciej wyciągnąć wnioski, poprawić błędy i skupić się na następnych spotkaniach, które są przed nami.

Po dobrym meczu z Impelem Legionovia wypadła z MKS-em blado. Jak sądzisz, gdzie należy upatrywać przyczyn takiego potknięcia?

– Spotkanie z Impelem zagrałyśmy bardzo dobrze, takie samo nastawienie i oczekiwania miałyśmy przed spotkaniem z Dąbrową. Niestety, ten mecz nam kompletnie nie wyszedł. Było to przeciwieństwo gry, jaką zaprezentowałyśmy we Wrocławiu. Myślę, że liczba błędów własnych bardzo przyczyniła się do naszej przegranej.

Mecz z ŁKS-em zagracie dopiero we wtorek 14 listopada. Czy dłuższa przerwa między meczami przyda się Legionovii?

– Jesteśmy już przyzwyczajone do takich przerw. W poprzednim sezonie również było kilka kolejek, w których grało się dwa mecze w tygodniu. Z jednej strony mamy dłuższą przerwę przed meczem z ŁKS-em, z drugiej: przed starciem z Policami tego czasu będzie mniej. Musimy ten tydzień dobrze wykorzystać i przygotować się na oba spotkania jak najlepiej.

Jak czujecie się przed trudnymi meczami z ŁKS-em i Chemikiem Police?

– Przed nami dwa cięższe mecze, lecz poprzednia kolejka pokazała, że faworyci też mogą przegrać z teoretycznie słabszym przeciwnikiem. Musimy wrócić do naszej dobrej gry, jaką zaprezentowałyśmy we Wrocławiu i zagrać te dwa mecze bez żadnych kompleksów.

źródło: legionovia.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2017-11-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved