Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki młodzieżowe > Paulina Rejter: Spełniłyśmy swoje marzenia

Paulina Rejter: Spełniłyśmy swoje marzenia

fot. pzps.pl

KS Pałac Bydgoszcz został złotym medalistą mistrzostw Polski kadetek, które od środy do niedzieli rozgrywane były w Olecku. W finale bydgoszczanki pokonały UKS Atenę Warszawa 3:0. MVP turnieju została wybrana Paulina Rejter. – Spełniłyśmy swoje marzenie – powiedziała najlepsza zawodniczka zawodów.

Podopieczne Rafała Gąsiora w czasie turnieju w Olecku przegrały tylko jedno spotkanie. Po zaciętej, pięciosetowej walce przegrały z Enea Energetyk Poznań 2:3 w fazie grupowej. Od tego momentu nie miały sobie równych. – Bardzo ciężko opisać emocje i to, co czuję po zdobyciu złotego medalu mistrzostw Polski. Do tego otrzymałam jeszcze nagrodę MVP turnieju. Jestem bardzo szczęśliwa – powiedziała Paulina Rejter, która doceniła całą drużynę. – Uważam, że na MVP zasłużyła każda dziewczyna z mojego zespołu. Każda włożyła wiele pracy w to, aby osiągnąć ten sukces. Zostawiłyśmy całe serce na boisku.Kluczem do zwycięstwa okazała się zespołowość oraz walka o każdą piłkę. – Nie poddawałyśmy się w żadnym momencie turnieju. Dałyśmy z siebie wszystko, aby osiągnąć jak najlepszy wynik podczas tych zawodów – zauważyła złota medalistka mistrzostw Polski.

Zawodniczki Pałacu Bydgoszcz od początku turnieju w Olecku nie bały się głośno mówić, że przyjechały na te zawody po medal. Jak same mówią spełniły swoje marzenia. – Marzeniem każdej z nas był złoty medal. Jednym z najpiękniejszych momentów mistrzostw Polski kadetek była ceremonia dekoracji, kiedy stałyśmy na najwyższym stopniu podium ze złotymi medalami na szyi. A do tego widok naszych szczęśliwych rodziców, którzy wspierają nas każdego dnia – zakończyła Rejter.

źródło: pzps.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, rozgrywki młodzieżowe

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-05-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved