Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Paulina Maj-Erwardt: Takie zwycięstwa dodają pewności siebie

Paulina Maj-Erwardt: Takie zwycięstwa dodają pewności siebie

fot. chemik-police.com

Chemik Police pokonał 3:0 Agel Prostejov w pierwszym spotkaniu Ligi Mistrzyń w sezonie 2015/16.  – Bardzo się cieszę, że mogłam ponownie zagrać w europejskich pucharach. To fajna adrenalinka, kiedy wychodzi się na parkiet i gra przeciwko najlepszym zespołom w Europie – mówiła po meczu Paulina Maj-Erwardt.

Paulina Maj-Erwardt w zeszłorocznych rozgrywkach była siatkarką Polskiego Cukru Muszynianki Muszyna i nie występowała w Lidze Mistrzyń.  – Bardzo się cieszę, że mogłam ponownie zagrać w europejskich pucharach. To fajna adrenalinka, kiedy wychodzi się na parkiet i gra przeciwko najlepszym zespołom w Europie. Do tego dąży każdy sportowiec – uważa libero mistrzyń Polski.

Od początku spotkania Chemik był skuteczny w przyjęciu. Na koniec pojedynku policzanki miały 65% pozytywnego odbioru. – Trudno jest wyróżnić jeden element. Nieźle wychodziło nam przyjęcie, ale w ważnym momencie zaskoczył również blok. Z dobrej strony pokazała się Joanna Wołosz, która rozsądnie prowadziła grę. Każda dołożyła do zwycięstwa cegiełkę – dodaje Paulina Maj-Erwardt.W sobotę mistrzynie Polski podejmą Impel Wrocław, lidera tabeli Orlen Ligi. – Takie zwycięstwa na pewno dodają nam pewności siebie. Gramy coraz lepiej i do meczu z Impelem podejdziemy z pozytywnym nastawieniem – kończy Paulina Maj-Erwardt.

źródło: chemik-police.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-10-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved