Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Paulina Berlińska zagra w KSZO

Paulina Berlińska zagra w KSZO

fot. Gwardia Wrocław

Paulina Berlińska została nową zawodniczką siatkarskiego KSZO. Zawodniczka do tej pory reprezentowała barwy klubu BudowlaniToruń, który w połowie stycznia wycofał się z rozgrywek I ligi kobiet.

Jak podaje Gazeta Ostrowiecka, zawodniczka treningi w ostrowieckim klubie rozpoczęła dość pechowo, bo od drobnej kontuzji, ale po ostatecznej diagnozie lekarskiej klub podpisał umowę i Berlinska może już reprezentować pomarańczowo-czarne barwy ostrowieckiego klubu.Paulina Berlińska ma 23 lata i pochodzi z Rudy Śląskiej. Swoją poważną karierę siatkarską rozpoczęła od występów w Młodej Lidze w drużynie Atomu Trefla Malbork. Zawodniczka, grająca na pozycji środkowej i mierząca 182 cm wzrostu, ma na swoim koncie młodzieżowe mistrzostwo Polski do lat 23. Występowała również w Gedanii Gdańsk, z której w 2018 roku przeniosła się do zespołu Budowlanych Toruń. Po wycofaniu się ekipy toruńskiej z rozgrywek I ligi rozpoczęła treningi w KSZO.

Drużyna z Ostrowca Św. potrzebuje wsparcia. Obecnie jest przedostatnim teamem w rozgrywkach I ligi kobiet. W tym sezonie żadna z drużyn pierwszoligowych nie spadnie do II ligi, więc ostrowczanki ominą konsekwencje słabego występu w rozgrywkach 2019/2020. Jednak 13 punktów zdobyte w 21 spotkaniach nie świadczy dobrze o sytuacji drużyny.

źródło: Gazeta Ostrowiecka, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-02-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved