Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Paula Szeremeta: Zwyczajnie zrezygnowali ze mnie

Paula Szeremeta: Zwyczajnie zrezygnowali ze mnie

fot. Sylwia Lis-Dubiel

Paula Szeremeta była podstawową atakującą Developresu SkyRes Rzeszów przez trzy sezony. Po urlopie macierzyńskim klub nie zdecydował się przedłużyć z nią umowy. – Zwyczajnie zrezygnowali ze mnie. Usłyszałam, że w kadrze jest miejsce tylko dla dwóch prawoskrzydłowych – twierdzi zawodniczka.

Ze zdrowiem wszystko chyba dobrze. Nic mi nie dolega, nic mnie nie boli, choć trudno powiedzieć, co by się działo, gdybym weszła w pełny trening siatkarski – mówi Paula Szeremeta, która niedawno urodziła dziecko. – Urodziłam w grudniu i w sumie już po kilku tygodniach zaczęłam się trochę ruszać, bo była opcja, że wskoczę do drużyny jeszcze w tym, zakończonym niedawno, sezonie – mówi zawodniczka. Okazało się jednak, że nie ma dokąd wracać. – Potem jednak okazało się, że nie będzie to konieczne i trochę odpuściłam, choć myślę, że dałabym radę się przygotować na końcówkę sezonu. Potem skumulowały się mi też pewne sprawy prywatne, którymi się zajęłam, ale miałam chęć, by znów pograć, była ochota do treningów i do tego, by jak najszybciej wrócić do formy. Nie wiem, jakie byłyby tego konsekwencje i jak by to wyszło, ale… Potem się okazało, że nie będzie dla mnie miejsca w składzie również na przyszły sezon i teraz nie wiem, czy mi się chce – mówi była atakująca Developresu Rzeszów.Nie to, że nie doszliśmy do porozumienia, bo czegoś takiego nie było. Zwyczajnie zrezygnowali ze mnie – opowiada Szeremeta na łamach portalu nowiny24.pl. – Usłyszałam, że w kadrze jest miejsce tylko dla dwóch prawoskrzydłowych. Jestem zwyczajnie zła na to, co się stało. Byłam w klubie od początku, zostawiłam dla niego dużo zdrowia, każdy może to potwierdzić, że dawałam z siebie wszystko. Jednego dnia miałam pewne miejsce w drużynie i ustawiałam sobie wszystko pod to, swoje życie prywatne, a za chwilę okazuje się, że tego miejsca nie ma – dodaje nieco rozgoryczona zawodniczka.

Czy w związku z tą sytuacją jest szansa, że jeszcze zobaczymy Paulę Szeremetę na boiskach Orlen Ligi? – Teraz próbuję sobie to wszystko w głowie poukładać, zastanowię się i zdecyduję. Wszystko będzie zależeć od tego, czy dostanę jakąś ofertę i to jaka ona będzie – przyznaje zawodniczka. – Teraz muszę też myśleć o dziecku – dodaje. Szeremeta nie ukrywa jednak, że śledzi, co dzieje się w jej byłym już klubie. – Nie wiem, kto przyjdzie, czasem jakieś plotki do mnie docierają. Z jednej strony słyszę, że ma być super zespół, ale z drugiej jak widzę niektóre nazwiska, jakie mają przyjść do Developresu, to nie jestem tego pewna – mówi Paula Szeremeta.

źródło: inf. własna, nowiny24.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2016-05-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved