Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Patryk Łaba: W ostatnich meczach nie prezentujemy naszej gry

Patryk Łaba: W ostatnich meczach nie prezentujemy naszej gry

W sobotę AZS AGH Kraków poniósł trzecią porażkę z rzędu. Akademicy przed własną publicznością przegrali z MCKiS Jaworzno 0:3. – W ostatnich meczach nie prezentujemy naszej gry – powiedział Patryk Łaba, kapitan krakowskiej drużyny.

Świetnie zaczęliście sobotni mecz i wydawało się, że macie pod kontrolą pierwszego seta. Jednak końcówkę na swoją stronę rozstrzygnęli goście.

Patryk Łaba:Zgadza się, mieliśmy przewagę, którą roztrwoniliśmy popełniając zbyt wiele własnych błędów.

Mam wrażenie, że ten pierwszy przegrany set podciął wam skrzydła w perspektywie dwóch kolejnych partii. Mam rację?

– Ciężko powiedzieć, jak duży wpływ na przebieg spotkania miało przegranie pierwszej partii. Na pewno lepiej byłoby wygrać pierwszego seta i potem budować swoją grę w kolejnych odsłonach.

Początek sezonu mieliście niezły. Czego zabrakło w tych ostatnich meczach, aby pokusić się chociaż o urwanie punktów rywalom?

– W ostatnich meczach nie prezentujemy naszej gry. Widać to szczególnie po liczbie popełnionych błędów. Będziemy jednak bardzo ciężko pracować na treningach, żeby to zmienić.

W sobotę będziecie mieli kolejną szansę na zdobycie punktów i przełamanie. Na wyjeździe zagracie z SPS Chrobrym Głogów, beniaminkiem rozgrywek.

– Tak, jedziemy do Głogowa, który niedawno dołączył do naszej ligi. Beniaminkiem jest jednak tylko z nazwy, bo mają w swoich szeregach wielu doświadczonych zawodników, którzy mają za sobą już wiele sezonów nie tylko w I lidze.

źródło: krispol1liga.pl