Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Patryk Łaba: Potrzebowaliśmy pozytywnego bodźca

Patryk Łaba: Potrzebowaliśmy pozytywnego bodźca

fot. Damian Wójcik

KPS Siedlce pokonał Buskowiankę Kielce 3:0 w meczu 23. kolejki I ligi mężczyzn. – Ten mecz był dla nas bardzo ważny i trudny, bo nie mogliśmy pozwolić sobie na stratę punktów. Cieszymy się ze zwycięstwa, bo poza zdobyczą punktową potrzebowaliśmy też pozytywnego bodźca, który dodałby nam rozpędu – powiedział Patryk Łaba, który po ostatniej kontuzji wrócił do gry.

Za wami bardzo trudny i wymagający mecz z Buskowianką Kielce. Nie było łatwo zdobyć te trzy punkty…Patryk Łaba: – Ten mecz był dla nas bardzo ważny i trudny, bo nie mogliśmy pozwolić sobie na stratę punktów. Cieszymy się ze zwycięstwa, bo poza zdobyczą punktową potrzebowaliśmy też pozytywnego bodźca, który dodałby nam rozpędu.

Zespoły z dołu tabeli cały czas depczą wam po piętach. Do końca rundy zasadniczej zostały cztery kolejki i trzeba odpowiednio się skoncentrować, aby utrzymać 8. lokatę.

– Jest bardzo ciasno w tej części tabeli i prawdopodobnie walka będzie trwała do samego końca, ale na ten moment najważniejsze jest dla nas najbliższe spotkanie w Bielsku-Białej.

Domyślam się, że cieszą pana trzy punkty, ale chyba najbardziej powrót do gry po ostatniej kontuzji?

Tak, bardzo się cieszę, że mogłem być już do pełnej dyspozycji trenera i powalczyć z chłopakami o punkty na boisku. Ten pechowy uraz wyłączył mnie z rotacji aż na cztery mecze. Są jednak powody do zadowolenia, bo początkowa diagnoza mówiła o sześciu tygodniach rekonwalescencji, a mi udało się wrócić do gry po trzech.

Teraz wszystkie wasze siły skoncentrowane są na mecz z BBTS-em Bielsko-Biała, a ten już w najbliższy czwartek…

Zgadza się, gramy w czwartek z trudnym przeciwnikiem i na ciężkim terenie, ale wierzę w moją drużynę, bo wiem, jak potrafimy grać.

źródło: 1liga.pls.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-02-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved