Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Patryk Czarnowski wzmocnił ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle

Patryk Czarnowski wzmocnił ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle

fot. archiwum

Na kilkanaście dni przed startem rozgrywek ZAKSA Kędzierzyn-Koźle podpisała kontrakt z Patrykiem Czarnowskim. Doświadczony środkowy ostatnio występował w barwach Jastrzębskiego Węgla. Czarnowski będzie czwartym środkowym w zespole z Opolszczyzny.

Patryk Czarnowski to 30-letni zawodnik, srebrny medalista Pucharu Świata 2011 oraz złoty medalista mistrzostw Europy kadetów 2005. Poprzedni sezon rozegrał w barwach Jastrzębskiego Węgla, wcześniej w latach 2010-2012 walczył w kędzierzyńskim klubie. Teraz będzie czwartym środkowym ZAKSY, a o miejsce w podstawowym składzie rywalizował będzie z Łukaszem Wiśniewskim, Jurijem Gladyrem, Krzysztofem Rejno.

To decyzja trenera – informuje Sebastian Świderski, prezes zarządu ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. – Przed nami krótki i intensywny sezon, czas, w którym od pierwszej zagrywki musimy zdobywać punkty. W każdym elemencie chcemy być silni i maksymalnie dobrze przygotowani. Dlatego też decyzja o włączeniu do drużyny kolejnego środkowego poszerza naszą ławkę i gwarantuje alternatywne rozwiązania podczas rozgrywek. Patryk trenował z ZAKSĄ w okresie przygotowawczym, a jego umiejętności zostały dobrze ocenione przez Ferdinando de Giorgiego – dodaje.– To dla mnie bardzo dobra wiadomość – podkreśla Patryk Czarnowski. – Cieszę się, że ponownie będę mógł walczyć o najwyższe cele w barwach tak dobrego klubu – kończy nowy środkowy ZAKSY.

źródło: inf. własna, zaksa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-10-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved