Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Patryk Czarnowski: Od dłuższego czasu cieszę się pełnym zdrowiem

Patryk Czarnowski: Od dłuższego czasu cieszę się pełnym zdrowiem

fot. archiwum

Patryk Czarnowski w sezonie 2015/2016 będzie czwartym środkowym ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. Zawodnik niedawno związał się z klubem kontraktem, wcześniej przez dłuższy czas trenował z zespołem. – Nadszedł jednak taki moment, że podjęliśmy wspólną decyzję, bym został w Kędzierzynie-Koźlu na dłużej i w piątek dopięliśmy wszystkie szczegóły – powiedział Patryk Czarnowski.

Coś, co na początku był plotką, okazało się prawdą…

Patryk Czarnowski: – Tak naprawdę to jeszcze w czwartek tak rzeczywiście było. Do tego momentu trenowałem gościnnie i bardzo dziękuję wszystkim, że dali mi taką możliwość, bo choć pozostawałem bez barw klubowych, to mogłem budować i utrzymywać formę, tak by łatwiej mi było znaleźć pracodawcę. Nadszedł jednak taki moment, że podjęliśmy wspólną decyzję, bym został w Kędzierzynie-Koźlu na dłużej i w piątek dopięliśmy wszystkie szczegóły.Z aklimatyzacją zatem będzie łatwiej, tym bardziej że już pan tutaj występował…

Tak, i bardzo się cieszę, że mogę grać znowu w tym zespole. Generalnie to tak długo zwlekałem ze znalezieniem klubu, bo chciałem grać w takim, który będzie walczył o najwyższe cele, i właśnie to się stało. Myślę, że ZAKSA w tym składzie personalnym, który ma, i przy takich umiejętnościach jej graczy spokojnie na to stać.

I jak wypadło już oficjalne powitanie przez nowych kolegów?

Powitali mnie zarówno nowi, jak i starzy koledzy, bo przecież z niektórymi grałem jeszcze w latach 2010-2012. Nie ukrywam jednak, że było naprawdę miło, gdy prezes wszystkich o tym poinformował i przedstawił mnie już jako nowego członka drużyny.

Trudno jednak nie zapytać pana o zdrowie, bo z tym ostatnio były pewne problemy…

Miałem lekkie złamanie zmęczeniowe piszczela, ale na szczęście udało się to już zażegnać. Od dłuższego czasu cieszę się pełnym zdrowiem i mam nadzieję, że tak już zostanie do końca tego sezonu, bo to równie ważne dla mnie, jak i dla całego zespołu.

Cały wywiad Łukasza Balińskiego w serwisie Gazety Wyborczej Opole.

źródło: Gazeta Wyborcza

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-10-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved