Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Patryk Czarnowski: Będziemy walczyć o punkty

Patryk Czarnowski: Będziemy walczyć o punkty

fot. Krzysztof Popiół - Aluron Virtu CMC

Już w sobotę w Kędzierzynie-Koźli miejscowa ZAKSA podejmować będzie siatkarzy z Zawiercia. W tym meczu zmierzą się dwie jak do tej pory niepokonane drużyny w PlusLidze, które w tabeli dzieli jeden punkt. – Mam nadzieję, że w sobotę wyjdziemy mocno zmotywowani na ten mecz i będziemy walczyć o punkty – mówi przed starciem środkowy Aluronu Virtu CMC Zawiercie, Patryk Czarnowski.

Pierwsza trójka PlusLigi obecnie to: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Projekt Warszawa oraz Aluron Virtu CMC Zawiercie. Dwie pierwsze ekipy mają po dziewięć punktów na koncie, zawiercianie zdobyli do tej pory o punkt mniej. Mimo to przyjezdni zapowiadają walkę o kolejne i chcą pokusić się nawet o zwycięstwo. – Rzeczywiście sporo meczów tutaj przerobiłem, w różnych barwach i postaciach. Udało się wygrać z ZAKSĄ na ich terenie, jest to oczywiście możliwe. Jest to też w naszym zasięgu. Mam nadzieję, że w sobotę wyjdziemy mocno zmotywowani na ten mecz i będziemy walczyć o punkty i że uda nam się wywieźć jakiekolwiek punkty z tej hali – powiedział przed potyczką Patryk Czarnowski.Środkowy spędził w kędzierzyńskim klubie w sumie cztery lata. Jego dwa dwuletnie kontrakty z ZAKSĄ dzielił trzyletni okres gry w Jastrzębskim Węglu. Czarnowski przyznaje, że bardzo dobrze czuje się w miejscowej hali. –  Czuję dodatkową motywację. Mam nadzieję, że to dobre samopoczucie w tej hali zamieni się w równie dobrą dyspozycję w najbliższym meczu. Na pewno każde spotkanie z ZAKSĄ jest emocjonujące i bardzo ciekawe, więc na pewno czeka nas bardzo dużo emocji – ocenił zawodnik.

Dla drużyny z Zawiercia to bardzo ważny mecz. Dlatego zawiercianie przygotowują się do niego najlepiej jak potrafią, bo wiedzą, że czeka ich trudne zadanie. – To cały czas najlepsza drużyna w polskiej lidze, więc będzie to dla nas duże wyzwanie walczyć przeciwko nim – stwierdził Taichiro Koga.

źródło: inf. prasowa, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-11-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved