Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Patrycja Grocholewska drugą atakującą Jokera Świecie

Patrycja Grocholewska drugą atakującą Jokera Świecie

fot. joker-swiecie.pl

Joker Mekro Energoremont Świecie ma nową zawodniczkę. W środę klub poinformował, że konkurentką Sandry Szczygioł na pozycji atakującej w sezonie 2016/2017 będzie dwudziestojednoletnia Patrycja Grocholewska. Siatkarka poprzednio reprezentowała barwy KS-u Murowana Goślina. 

Patrycja Grocholewska jest dwunastą zawodniczką, która w trzecim sezonie na zapleczu Orlen Ligi będzie reprezentować klub ze Świecia. Siatkarka ta dotychczas związana była z zespołami z Wielkopolski, a mianowicie z UKS-em ZSMS Poznań i KS-em Murowana Goślina (najpierw grała w jego rezerwach).Grocholewska jest uniwersalną siatkarką. Trenerzy wystawiali ją bowiem jak dotąd na środku bloku lub na prawym skrzydle. W minionym sezonie w Murowanej Goślinie występowała jako środkowa. – U nas będzie atakującą – zapewnia trener Jokera Świecie Andrzej Nadolny.

Tym samym do skompletowania pełnej kadry, która ma liczyć czternaście zawodniczek, w świeckim zespole brakuje już tylko dwóch ogniw – trzeciej środkowej bloku i czwartej przyjmującej. Jak informuje klub, trwają negocjacje z kandydatkami.

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi kobiet

źródło: joker-swiecie.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2016-06-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved