Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Pałac Bydgoszcz ma sponsora tytularnego

Pałac Bydgoszcz ma sponsora tytularnego

fot. Dariusz Stoński (lsk.plsp.pl)

Bank Pocztowy po latach wraca do nazwy zespołu bydgoskiego klubu. Pod nazwą „Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz” zespół siatkarek z Bydgoszczy będzie występował w najwyższej klasie rozgrywkowej przez co najmniej dwa sezony – 2018/2019 oraz 2019/2020. W oparciu o podpisaną 5 września 2018 r. umowę Bank Pocztowy stał się oficjalnie sponsorem tytularnym klubu.

Pojawienie się Banku Pocztowego S.A. jako sponsora tytularnego KS-u Pałacu Bydgoszcz to efekt podpisanej 5 września br. umowy sponsoringowej między klubem i bankiem. Zgodnie z umową za wsparcie finansowe, jakiego Bank Pocztowy i udzieli klubowi, zespół pod nazwą „Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz” występować będzie w Lidze Siatkówki Kobiet w sezonie 2018/2019 oraz 2019/2020. Umowa przewiduje możliwość przedłużenia na kolejny okres, dając Bankowi Pocztowemu pierwszeństwo decyzji o pozostaniu w nazwie klubu.– Cieszymy się, że po 16 latach Bank Pocztowy powrócił do nazwy siatkarskiego klubu z Bydgoszczy. Jesteśmy jedynym ogólnopolskim bankiem z siedzibą w Bydgoszczy i mamy już wspólne z klubem bardzo dobre doświadczenia sprzed lat. Z Bankiem Pocztowym w nazwie siatkarki Pałacu w 2001 roku zdobyły tytuł wicemistrza Polski, a w 2000 roku wywalczyły Puchar Polski. Jestem przekonany, że wspólnie dostarczymy bydgoszczanom wielu sportowych emocji oraz powodów do dumy – mówi Paweł Kopeć, członek zarządu Banku Pocztowego SA.

Klub Sportowy Pałac Bydgoszcz to marka, która od 27 lat nieprzerwanie reprezentuje miasto w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce. Jesteśmy zadowoleni z pozyskania tak znaczącego partnera, jakim jest Bank Pocztowy S.A. i liczymy na wieloletnią i satysfakcjonującą obie strony współpracę – mówi Piotr Makowski, prezes zarządu KS Pałac Bydgoszcz S.A. Umowa umożliwia Bankowi Pocztowemu m.in. korzystanie z logo klubu oraz wizerunku zawodniczek w realizowanych przez bank działaniach promocyjno-reklamowych. W czerwcu br. te dwie bardzo dobrze rozpoznawalne marki z Bydgoszczy – Bank Pocztowy S.A. i Klub Sportowy Pałac Bydgoszcz S.A. podpisały list intencyjny, którego efektem jest zawarta umowa sponsoringowa.

źródło: kspalac.bydgoszcz.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-09-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved