Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > P. Makowski: W naszej sytuacji każda pomoc jest potrzebna

P. Makowski: W naszej sytuacji każda pomoc jest potrzebna

fot. Cezary Makarewicz

Bydgoszczanie wracają do rozgrywek PlusLigi po dwutygodniowej przerwie, która była spowodowana turniejem finałowym o Puchar Polski. Czas od ostatniego meczu ekipa Łuczniczki przeznaczyła na ciężką pracę. – Wszystko przebiegało zgodnie z planem – mówi trener Piotr Makowski. – Nikt na nic nie narzekał. Sądzę, że Milan Katić jest gotowy do gry gdzieś tak na 80 procent. Trenowaliśmy solidnie i liczę, że to zaprocentuje w meczu – dodaje szkoleniowiec Łuczniczki.

Od prawie dwóch tygodni z Łuczniczką współpracuje Artur Hoffmann. Były gracz bydgoskiego zespołu całą uwagę skupia na rozgrywających – Patryku Szczurku i Piotrze Sieńko, i im stara się pomóc. – Artur obserwuje i na bieżąco przekazuje swoje uwagi – mówi trener Makowski. – Ta współpraca powinna przynieść same korzyści. W naszej sytuacji każda pomoc jest potrzebna – dodaje szkoleniowiec.Bydgoszczanie bardzo liczą na zwycięstwo nad ostatnim zespołem w tabeli. Łuczniczka wyprzedza akademików o 2 pkt. To więc bardzo ważne spotkanie. O motywację bydgoskich zawodników nie musimy się obawiać. Ciągle powtarzają, że mają zadrę po porażce w Częstochowie 2:3, pomimo że prowadzili tam już 2:1. – Oczywiście przypomnimy sobie tamto spotkanie, ale bardziej patrzymy na to, co przed nami – twierdzi opiekun Łuczniczki. – Mamy wyjść na boisko i bić się o zwycięstwo. Nasza motywacja będzie optymalna – dodaje szkoleniowiec.

Przypomnijmy, że zespół Łuczniczki nie wygrał od 12 listopada 2016 roku. W tym czasie doznał 10 porażek, zdobywając tylko 3 punkty. Częstochowianie spisują się jeszcze słabiej. Też nie wygrali od 10 meczów, ale mają o jedno zwycięstwo więcej od bydgoskiej drużyny. Atak AZS-u opiera się na dwóch zawodnikach – Rafale Szymurze i Pawle Adamajtisie.

źródło: Gazeta Pomorska

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2017-01-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved