Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Oświadczenie Šterna: Niech lepiej Visła zapłaci mi zaległe pieniądze

Oświadczenie Šterna: Niech lepiej Visła zapłaci mi zaległe pieniądze

fot. Sylwia Lis-Dubiel

Tonček Štern występował w tym sezonie w klubie BKS Visła Bydgoszcz aż do stycznia tego roku, kiedy to zdecydował się związać z Halkbankiem Ankara. Według pierwszych informacji powodem tego ruchu miały być finansowe zaległości klubu. Poprosiliśmy Słoweńca o komentarz do tej sytuacji. Atakujący wysłał Strefie Siatkówki oświadczenie, którego treść publikujemy poniżej.

,,W odpowiedzi na niedokładne informacje, a także liczne pytania od mediów, które dotyczyły mojego odejścia z BKS Visły Bydgoszcz, uznałem za konieczne wyjaśnienie pewnych faktów.Jako profesjonalny siatkarz dawałem z siebie wszystko przez kilka miesięcy spędzonych w Bydgoszczy, żeby prezentować się jak najlepiej i osiągać dobre wyniki. Jednakże pomimo mojego pełnego zaangażowania klub nie wywiązywał się ze swoich obowiązków. Z pomocą kancelarii sportowej CRESTA zdecydowałem się bronić swoich interesów.

Klub nie wykorzystał swojej szansy, żeby poprawić sytuację i w odpowiedzi na to zdecydowałem rozwiązać umowę. Kluby muszą szanować pracę zawodników. Niech lepiej Visła zapłaci mi zaległe pieniądze, a nie publikuje nieprawdziwe i oszczercze oświadczenia. Jestem zdeterminowany, żeby walczyć przed CEV i otrzymać to, co mi się należy za moją pracę, ponieważ jestem zawodowym siatkarzem.”

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-02-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved