Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Oświadczenie Šterna: Niech lepiej Visła zapłaci mi zaległe pieniądze

Oświadczenie Šterna: Niech lepiej Visła zapłaci mi zaległe pieniądze

fot. Sylwia Lis-Dubiel

Tonček Štern występował w tym sezonie w klubie BKS Visła Bydgoszcz aż do stycznia tego roku, kiedy to zdecydował się związać z Halkbankiem Ankara. Według pierwszych informacji powodem tego ruchu miały być finansowe zaległości klubu. Poprosiliśmy Słoweńca o komentarz do tej sytuacji. Atakujący wysłał Strefie Siatkówki oświadczenie, którego treść publikujemy poniżej.

,,W odpowiedzi na niedokładne informacje, a także liczne pytania od mediów, które dotyczyły mojego odejścia z BKS Visły Bydgoszcz, uznałem za konieczne wyjaśnienie pewnych faktów.Jako profesjonalny siatkarz dawałem z siebie wszystko przez kilka miesięcy spędzonych w Bydgoszczy, żeby prezentować się jak najlepiej i osiągać dobre wyniki. Jednakże pomimo mojego pełnego zaangażowania klub nie wywiązywał się ze swoich obowiązków. Z pomocą kancelarii sportowej CRESTA zdecydowałem się bronić swoich interesów.

Klub nie wykorzystał swojej szansy, żeby poprawić sytuację i w odpowiedzi na to zdecydowałem rozwiązać umowę. Kluby muszą szanować pracę zawodników. Niech lepiej Visła zapłaci mi zaległe pieniądze, a nie publikuje nieprawdziwe i oszczercze oświadczenia. Jestem zdeterminowany, żeby walczyć przed CEV i otrzymać to, co mi się należy za moją pracę, ponieważ jestem zawodowym siatkarzem.”

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-02-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę