Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Oświadczenie pana Damiana Kaloty

Oświadczenie pana Damiana Kaloty

Pod koniec grudnia nasz serwis opublikował oświadczenie agentów Aleksandra Maziarza, który w niejasnych okolicznościach rozstał się z AZS-em Częstochowa po kilku treningach. Klika dni temu otrzymaliśmy oświadczenie przesłane przez pełnomocnika pana Damiana Kaloty, w którym ten zaprzecza słowom Jakuba i Mikołaja Michalaków.

Treść oświadczenia Jakuba i Mikołaja Michalaków, agentów Aleksandra Maziarza można przeczytać tutaj. Pełnomocnik pana Damiana Kaloty przesłał nam oświadczenie, którego treść prezentujemy poniżej (pisownia oryginalna).„Nieprawdziwa jest informacja opublikowana w dniu 29 grudnia 2018 r. o g. 22:02 na stronie www.siatka.org jakoby Pan Damian Kalota zastraszał, czy też szantażował zawodników Klubu Sportowego „AZS Częstochowa” sportowa spółka akcyjna. Nieprawdziwe są również informacje, z których wynika że jeżeli jakikolwiek menedżer zawodnika skontaktuje się z nim (tj. Damianem Kalotą) i zapyta o płatności, to ten zawodnik nie otrzyma wypłaty do końca sezonu.”

Nie będziemy już komentować częstochowskiej wojny na oświadczenie. Kibice i uważni czytelnicy naszego serwisu z pewnością sami sobie wyrobią zdanie na temat zaistniałej sytuacji.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2019-02-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved