Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Ostatnie dni wolnego Czarnych Radom

Ostatnie dni wolnego Czarnych Radom

fot. Klaudia Piwowarczyk

W poniedziałek (13 sierpnia) podopieczni Roberta Prygla i Wojciecha Stępnia zainaugurują przygotowania do sezonu 2018/2019 w siatkarskiej PlusLidze mężczyzn. W pierwszym dniu treningów zawodnicy będą pracować wspólnie na siłowni. W kolejnych dniach dojdą jednostki treningowe w hali.

Siatkarze Cerrad Czarnych Radom kończą powoli wakacje. Już 13 sierpnia (poniedziałek) podopieczni Roberta Prygla zainaugurują przygotowania do nowego sezonu w siatkarskiej PlusLidze mężczyzn. Pierwszego dnia zaplanowane zostało spotkanie organizacyjne drużyny, a następnie wspólne zajęcia na siłowni Platinium Fitness Radom, które poprowadzone zostaną przez trenera przygotowania motorycznego, Jakuba Szyszkę.W kolejnych dniach zawodnicy łączyć będą pracę na siłowni z zajęciami w hali sportowej MOSiR-u, przy ul. Narutowicza 9. W pierwszych tygodniach przygotowań do sezonu 2018/2019 kadra Cerrad Czarnych Radom będzie trenować bez czterech zawodników.

Na zgrupowaniach swoich reprezentacji przebywają obecnie Dejan Vincić oraz Alen Pajenk, którzy przygotowują się z kadrą Słowenii do wrześniowych mistrzostw świata w Bułgarii i Włoszech. Podobna sytuacja jest z przyjmującym Tomaszem Fornalem, który w niedzielę (12 sierpnia) uda się na zgrupowanie reprezentacji Polski w Spale. Pod koniec sierpnia z kolei pojawi się Reto Giger. Nowy rozgrywający wojskowych, obecnie trenuje z kadrą Szwajcarii, z którą przygotowuje się do eliminacji mistrzostw Europy.

We wrześniu Cerrad Czarni Radom wezmą udział w kilku turniejach towarzyskich. Pierwszy ligowy pojedynek w sezonie 2018/2019 podopieczni Roberta Prygla rozegrają 13 października w hali MOSiR-u. Wówczas przeciwnikiem będzie drużyna Jastrzębskiego Węgla. Prezentacja drużyny z kolei została zaplanowana na 5 października w hali MOSiR-u, podczas pierwszego dnia turnieju Partnerstwa Regionalnego Czarni.

Kadra Cerrad Czarnych Radom na sezon 2018/2019 w PlusLidze:
Rozgrywający: Reto Giger, Dejan Vincić
Środkowi: Alen Pajenk, Michał Ostrowski, Norbert Huber
Przyjmujący: Wojciech Żaliński, Kamil Kwasowski, Tomek Fornal, Jakub Rybicki
Atakujący: Michał Filip, Maksim Żygałow
Libero: Kacper Wasilewski, Michał Ruciak

Sztab trenerski drużyny Cerrad Czarni Radom:
I trener: Robert Prygiel
II trener: Wojciech Stępień
Trener przygotowania motorycznego: Jakub Szyszka
Statystyk: Krzysztof Michalski
Fizjoterapeuta: Aleksandra Skalska

źródło: wksczarni.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2018-08-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved