Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Osmany Juantorena na dłużej w Cucine Lube

Osmany Juantorena na dłużej w Cucine Lube

fot. Katarzyna Antczak

Rozgrywki SuperLegi zostały wstrzymane z powodu pandemii koronawirusa, jednak to nie przeszkadza czołowym włoskim klubom myśleć o swojej przyszłości. O przedłużeniu umowy z Osmanym Juantoreną poinformowało Cucine Lube Civitanova. Jednocześnie potwierdzono, że z zespołem pożegna się inny wielki zawodnik – brazylisjki rozgrywający  Bruno Rezende.Udało nam się pozytywnie zakończyć negocjacje, mimo ostatnich wydarzeń. Osmany jest kapitanem i legendą klubu, bardzo na niego liczymy, nie tylko ze względów sportowych. Zostanie z nami na dłużej – napisano na stronie klubowej Cucine Lube Civitanova. Informację potwierdził dyrektor sportowy zespołu, Giuseppe Cormio.

34-letni pochodzący z Kuby reprezentant Włoch jest częścią gwiazdozbioru Lube od 2015 roku, a we wcześniejszych latach bronił między innymi barw Trentino czy Halkbanku Ankara.

To nie koniec newsów ze środowiska Lube. Cormio dodał, że klub potwierdza odejście Bruno Rezende, ale zamierza zatrudnić na miejsce Brazylijczyka wielkie nazwisko.

*więcej w serwisie polsatsport.pl

źródło: polsatsport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-04-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved