Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Orlen oficjalnie sponsorem tytularnym warszawian

Orlen oficjalnie sponsorem tytularnym warszawian

fot. Piotr Sumara / plusliga.pl

Stołeczni siatkarze mają sponsora tytularnego. We wtorek klub oficjalnie poinformował, że został nim ORLEN Paliwa, spółka z Grupy Kapitałowej ORLEN. Na mocy porozumienia dotychczasowy Projekt Warszawa występować będzie pod nową nazwą – VERVA Warszawa ORLEN Paliwa. Drużyna będzie objęta wsparciem przez trzy sezony.

Projekt Warszawa oraz ORLEN Paliwa podpisały umowę sponsorską, na mocy której klub wicemistrzów Polski w siatkówce już od najbliższego spotkania (tj. z Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle) będzie występował pod nową nazwą VERVA Warszawa ORLEN Paliwa. Umowa będzie obowiązywała przez trzy sezony. W jej ramach promowane będą marki ORLEN Paliwa, VERVA, BAQ oraz EKOTERM. – W warszawskiej drużynie dostrzegliśmy duży potencjał. Łączy nas ambicja i zaangażowanie w podejmowane działania. Wspólnie chcemy, by stołeczni siatkarze mogli jak najlepiej przygotować się do rozgrywek europejskiej Ligi Mistrzów, gdzie zmierzą się z najlepszymi klubami ze Starego Kontynentu. Nasze wsparcie im to gwarantuje. Obecność na zawodach tej rangi to także element naszej strategii, mającej na celu promocję i dalszą ekspansję marek Grupy Kapitałowej ORLEN w Europie – powiedział Jakub Opara, Członek Zarządu ds. Logistyki ORLEN Paliwa.Wierzymy, że wielkie inicjatywy wymagają wsparcia mocnych partnerów. Z zadowoleniem przyjęliśmy, że spółka ORLEN Paliwa zdecydowała się wesprzeć stołeczną drużynę oraz zostać jej sponsorem tytularnym. To firma, która wielokrotnie wspierała już sportowe, w tym siatkarskie projekty. Jestem przekonany, że „grając z Vervą”, warszawska drużyna sięgnie po najwyższe trofea – mówił Bertrand Jasiński, Prezes Zarządu Projektu Warszawa.

Zbudowaliśmy drużynę, która ma szansę sięgać po najwyższe sportowe cele. Współpraca z tak silnym partnerem, jakim jest Grupa Orlen, będąca mecenasem polskiego sportu, pozwoli nam skupić się już wyłącznie na sportowej rywalizacji – przyznał Piotr Gacek, Dyrektor Sportowy VERVA Warszawa ORLEN Paliwa.

Największym sukcesem w historii klubu było wywalczenie w ubiegłym sezonie wicemistrzostwa Polski. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa wkrótce wystąpi w najbardziej elitarnych rozgrywkach klubowych w Europie – Lidze Mistrzów. Drużyna powalczy także o najwyższe cele w kraju, czyli mistrzostwo i Puchar Polski.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-11-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved