Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > W Orle Międzyrzecz nie będzie większych zmian

W Orle Międzyrzecz nie będzie większych zmian

Wszystko wskazuje na to, że siatkarze Orła Międzyrzecz przystąpią do kolejnego sezonu w bardzo podobnym składzie do poprzedniego. – Ostrożnie podchodzimy do następnych rozgrywek – mówi grający trener i wiceprezes Orła, Piotr Haładus. – W lidze zajęliśmy trzecie miejsce, a to pokazuje, że scenariusz, który na szybko musieliśmy sobie przygotować, sprawdził się – dodał na antenie Radia Zachód.

W drugoligowym Orle Międzyrzecz trwają już rozmowy na temat kształtu zespołu w przyszłym sezonie. – Większość zespołu zostaje, na tę chwilę odchodzą tylko pojedynczy zawodnicy. Dominik Koliński odszedł do pierwszoligowego Krispolu Września, Piotrowicz zdecydował się zakończyć swoją karierę siatkarską, a reszta zespołu zdecydowała, że chciałaby u nas zostać – przyznał Piotr Haładus, pełniący funkcję wiceprezesa klubu oraz trenera drużyny.Umów jednak nie mamy jeszcze podpisanych, bardzo ostrożnie będziemy podchodzili do kolejnego sezonu ze względu na kryzys, który już się pojawił i według mnie będzie się jeszcze pogłębiał. Przez najbliższe lata jeśli chodzi o sport może być ciężko. Ten sezon, który nadchodzi, pokaże nam troszkę więcej, dowiemy się, jak to wszystko będzie dalej wyglądało, jak do wspierania sportu podejdą sponsorzy, na co będzie stać gminy – dodał Haładus. – W tym roku jeszcze wszyscy mamy budżety zaklepane, ale przyszły rok może być już mniej optymistyczny. Chcemy w tym roku kalendarzowym tak się zabezpieczyć, żeby w przyszłym przy mniejszym wsparciu sponsorów i miasta też móc egzystować – przyznał trener Orła.

W trakcie sezonu Piotr Haładus i Mariusz Szulikowski przejęli zespół od trenera Mariusza Wiktorowicza. – Założyliśmy sobie, żeby być w pierwszej czwórce. One były już gdy podpisywaliśmy umowę z trenerem Wiktorowiczem, a gdy my to przejęliśmy, to te założenia się nie zmieniły. W lidze zajęliśmy trzecie miejsce, a to pokazuje, że scenariusz, który na szybko musieliśmy sobie przygotować, sprawdził się. Nie ma sensu więc eksperymentować – dodał Piotr Haładus potwierdzając informację, że na ławce Orła nie dojdzie do zmian.

źródło: opr. własne, Radio Zachód

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-04-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved