Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > ONICO Warszawa wyjedzie do Turcji na sparing

ONICO Warszawa wyjedzie do Turcji na sparing

Siatkarze ONICO WarszawA mają przed sobą kilka dni przerwy od zmagań w PlusLidze. W tym czasie zawodnicy stołecznego klubu polecą do Turcji, by tam zmierzyć się ze Stambuł BBSK.

Ostatnie pojedynki w lidze były dla ONICO dość przewrotne. Najpierw gracze ze stolicy przegrali we własnej hali z PGE Skrą Bełchatów. Ostatnio jednak warszawianie szybko zamazali tę porażkę, wywożąc cenne trzy punkty z Kędzierzyna-Koźle.

Po spotkaniu z ZAKSĄ podopieczni Stephane’a Antigi mają siedem dni przerwy od rywalizacji w PlusLidze. Mimo tego drużyna nie ma zamiaru próżnować, czego dowodem jest przyjęte zaproszenie od Stambuł BBSK na mecz towarzyski, który odbędzie się w Turcji. Klub ze Stambułu obecnie jest piątym zespołem w swojej lidze, tracąc trzy punkty do będącego aktualnie na podium Galatasaray.

Pojedynek pomiędzy ONICO a BBSK zaplanowano na 26 lutego na godzinę 17:00. Więcej szczegółów z samego spotkania ma zapewnić oficjalna strona polskiego klubu.

źródło: Przegląd Ligowy