Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > ONICO bez prezes Doleckiej i Zagumnego

ONICO bez prezes Doleckiej i Zagumnego

Po tym jak stołeczna drużyna nie zdołała na koniec fazy zasadniczej zachować szóstego miejsca w PlusLidze, coraz głośniej zaczęto mówić o roszadach w szeregach warszawskiego zespołu. Tuż przed pierwszym meczem warszawian o 7. miejsce klub poinformował o zmianach w zarządzie ONICO Warszawa S.A. Od środy swoje funkcje przestali pełnić Jolanta Dolecka oraz Paweł Zagumny.

Komunikat klubu ONICO Warszawa*:Z dniem 18 kwietnia 2018 roku funkcję Prezesa Zarządu ONICO Warszawa S.A. przestaje pełnić Jolanta Dolecka. Dotychczasowa Prezes pozostanie w Klubie i będzie aktywnie wspierać jego działalność jako Członek Rady Nadzorczej.

Jolancie Doleckiej dziękujemy za ogromne poświęcenie i lata wysiłku włożone w rozwój Klubu oraz popularyzację siatkówki wśród warszawskiej społeczności.

Z dniem 18 kwietnia współpracę z ONICO Warszawa S.A. kończy Paweł Zagumny, Wiceprezes i Dyrektor Sportowy Klubu. Pawłowi Zagumnemu dziękujemy za dotychczasową pracę i życzymy powodzenia w kolejnych etapach zawodowej kariery.

Członkiem Zarządu Klubu pozostaje Mariusz Wilkołaski, Dyrektor Finansowy ONICO Warszawa S.A.

Jednocześnie Rada Nadzorcza podjęła decyzję o powierzeniu funkcji Wiceprezesa Zarządu ds. Marketingu i Komunikacji Klubu Adamowi Polakowi.

Adam Polak jest związany z Klubem od czerwca 2017 roku. Do tej pory był odpowiedzialny za obszar komunikacji oraz za wizerunek Klubu.

Od 11 lat zajmuje się komunikacją marki, kreowaniem wizerunku oraz tworzeniem strategii marketingowych. Pracował m.in. dla Legii Warszawa, Poczty Polskiej oraz Wirtualnej Polski.

Informacja o nowym Prezesie Zarządu ONICO Warszawa S.A. zostanie podana w oddzielnym komunikacie.

*zachowano pisownię oryginalną

źródło: onicowarszawa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-04-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved