Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacje młodzieżowe > Olympic Hopes: Wygrane kadetów i kadetek

Olympic Hopes: Wygrane kadetów i kadetek

fot. CEV

Podczas gdy reprezentacja seniorów zakończyła już swoje zmagania na igrzyskach olimpijskich w Rio de Janeiro, kadry kadetów i kadetek bardzo dobrze radzą sobie w turnieju Olympic Hopes rozgrywanym w Czeskich Budziejowicach. Obie drużyny w swoich meczach otwarcia odniosły przekonujące zwycięstwa po 3:0 nad zespołami z Węgier.

Reprezentacja Polski pokonała w Czeskich Budziejowicach Węgry 3:0 (25:19, 25:20, 25:23) w pierwszym meczu turnieju Olympic Hopes kadetów. W kolejnych spotkaniach podopieczni trenera Macieja Zendeła zagrają z Czechami I i Czechami II (piątek), Finlandią i Słowacją (sobota). W niedzielę odbędą się mecze o miejsca.

Polska: Jezierski, Czyrniański, Kosiba, Janikowski, Poręba, Adamczyk, Szymura (libero) oraz Balasz, Stasiak i CzetowiczSkład reprezentacji Polski na turniej Olympic Hopes w Czeskich Budziejowicach: Damian Czetowicz, Szymon Jezierski, Patryk Czyrniański, Tomasz Stasiak, Sebastian Adamczyk, Mateusz Poręba, Damian Baran, Filip Balasz, Mateusz Janikowski, Kamil Kosiba, Tomasz Stolc, Kamil Szymura


Reprezentacja Polski pokonała w Czeskich Budziejowicach Węgry 3:0 (25:16, 25:21, 26:24) w meczu turnieju Olympic Hopes kadetek. W kolejnych spotkaniach reprezentacja Polski zagra z dwoma zespołami Czech, Słowacją i Rosją. W niedzielę, ostatniego dnia rywalizacji, odbędą się mecze o miejsca.

Polska: Makarowska, Szczurowska, Rybak, Laskowska, Górecka, Damaske, Reszelewska (libero) oraz Rola (libero). Na zmiany wchodziły wszystkie zawodniczki.

Reprezentacja Polski na turniej Olympic Hopes w Czeskich Budziejowicach: Gabriela Makarowska, Paulina Zaborowska, Julia Szczurowska, Klaudia Laskowska, Adrianna Rybak, Wiktoria Nowak, Zuzanna Górecka, Paulina Damaske, Oliwia Bałuk, Rozalia Hnatyszyn, Michalina Rola, Julia Reszelewska

źródło: pzps.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, reprezentacje młodzieżowe

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2016-08-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved