Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Oliwia Urban dołączyła do ekipy Grot Budowlanych Łódź

Oliwia Urban dołączyła do ekipy Grot Budowlanych Łódź

fot. ptps.pila.pl

Grot Budowlani Łódź stopniowo kompletują skład na nadchodzący sezon. Po podpisaniu umowy z libero Marią Stenzel do łódzkiego zespołu dołączyła przyjmująca Oliwia Urban, która ostatni sezon grała w PTPS-ie Piła. – Oliwia jest bardzo perspektywiczną zawodniczką z dużym potencjałem. Myślę, że w naszym klubie, pod okiem trenera Błażeja Krzyształowicza ma szansę rozwinąć się jeszcze bardziej – powiedział prezes Marcin Chudzik.

Oliwia Urban w przyszłym sezonie będzie występowała w barwach łódzkiego zespołu. Dwudziestodwuletnia przyjmująca pochodzi ze Złotowa i to właśnie tam stawiała swoje pierwsze siatkarskie kroki. Następnym etapem dla Oliwii były występy w Młodej Lidze Kobiet, w której reprezentowała drużynę z Piły. Po sezonie spędzonym w ekipie juniorskiej zdolna przyjmująca otrzymała propozycję przejścia do seniorskiego zespołu i w 2016 zadebiutowała w najwyższej lidze rozgrywkowej.Ostatnie trzy sezony spędziłam w zespole z Piły jako przyjmująca, a w przyszłym dołączam do Grot Budowlanych Łódź. Cieszę się, że będę mogła rozwijać się w tak dobrym klubie i nie mogę się doczekać nowych wyzwań w nadchodzącym sezonie – powiedziała Oliwia Urban.

– Oliwia jest bardzo perspektywiczną zawodniczką z dużym potencjałem. Myślę, że w naszym klubie, pod okiem trenera Błażeja Krzyształowicza ma szansę rozwinąć się jeszcze bardziej. Jest odważna i nie boi się wyzwań, o czym świadczy jej szybki debiut na parkietach LSK – dodaje prezes klubu, Marcin Chudzik.

Skład Grot Budowlanych Łódź na sezon 2018/2019:
rozgrywające: Femke Stoltenborg, Ewelina Tobiasz
środkowe: Jaroslava Pencová, Gabriela Polańska, Małgorzata Śmieszek
przyjmujące: Agata Babicz, Koleta Łyszkiewicz (przyjmująca/atakująca), Adrianna Muszyńska, Julia Twardowska, Oliwia Urban
libero: Maria Stenzel

Zobacz również:
Karuzela transferowa Ligi Siatkówki Kobiet

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-07-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved