Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Olivia Różański: Siatkówka jest grą zespołową i w tym meczu było to widać

Olivia Różański: Siatkówka jest grą zespołową i w tym meczu było to widać

fot. Łukasz Krzywański

– Siatkówka jest grą zespołową i w tym meczu było to widać, byłyśmy wszystkie razem i mimo że zdarzały się jakieś błędy, to pomagałyśmy sobie i mówiłyśmy sobie, co dalej robić. To było najważniejsze w tym pojedynku i warto o tym mówić – przyznała po wygranym 3:0 meczu z ŁKS-em Łódź przyjmująca BKS-u Bielsko-Biała, Olivia Różański.

Siatkarki BKS-u po ostatnich słabszych występach rozegrały bardzo dobry mecz przeciwko wicemistrzowi Polski. Bielszczanki pokonały ŁKS Commercecon Łódź w trzech szybkich setach, pewnie sięgając po trzy punkty. – To zwycięstwo nie było odniesione ani lekko, ani łatwo, ale na pewno bardzo przyjemnie. Do spotkania przygotowaliśmy się bardzo solidnie. Odrobiliśmy lekcję z meczu z tym rywalem w Łodzi. Bardzo się cieszę, że ten u nas wyglądał zupełnie inaczej – przyznał po meczu trener Bartłomiej Piekarczyk.To był nasz znakomity mecz. Po takim meczu z Pałacem Bydgoszcz było nam ciężko, ale cieszę się, że każdego dnia motywowałyśmy się i na każdym treningu dawałyśmy z siebie maksa. Wiedziałyśmy, że ten mecz będzie trudny i taki był, ale wiedziałyśmy, że nasz zespół ma potencjał. Jesteśmy młodym zespołem i liczymy się z tym, że będziemy popełniać błędy. Ale właśnie na takich błędach się uczymy. Po takim meczu widać, że ten potencjał naprawdę jest i bardzo dużo potrafimy. W każdym meczu wiemy, że musimy zawalczyć o każdy punkt, że wygranej nikt nam nie da – mówiła Olivia Różański. 

Bielszczanki świetnie radziły sobie w obronie i w ataku, a ich zagrywki sprawiały rywalkom bardzo wiele problemów. – Bardziej decydowała w tym meczu zespołowość. Siatkówka jest grą zespołową i w tym meczu było to widać, byłyśmy wszystkie razem i mimo że zdarzały się jakieś błędy, to pomagałyśmy sobie i mówiłyśmy sobie, co dalej robić. To było najważniejsze w tym pojedynku i warto o tym mówić – dodała Różański, która po meczu odebrała statuetkę dla najlepszej zawodniczki spotkania. – Tę statuetkę zawdzięczam ciężkiej pracy, ale otrzymałam ją głównie dzięki zespołowi, treningom, sztabowi, który mi pomaga, dziewczynom, które mi pomagają. To bardzo motywuje do dalszej pracy i pokazuje, że wszystko idzie w dobrą stronę – dodała przyjmująca BKS-u.

źródło: BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - YouTube, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-02-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved