Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Olivia Różański nową przyjmującą BKS-u Bielsko-Biała

Olivia Różański nową przyjmującą BKS-u Bielsko-Biała

fot. smspzps.pl

Do bielskiej drużyny dołączyła jedna z najbardziej utalentowanych siatkarek młodego pokolenia. 20-letnia Olivia Różański urodziła się we Francji w miejscowości Albi, ale od dziecka marzyła, by grać dla reprezentacji Polski. Marzenie to udało się zrealizować, bowiem w 2015 roku zadebiutowała w biało-czerwonych barwach.

Swoją siatkarską przygodę rozpoczynała w klubie Albi Volley-Ball Usspa. We Francji Różański mieszkała do 17 roku życia, a następnie przyjechała do Polski. Reprezentując barwy JKS-u SMS Jastrzębie, uczęszczała do SMS-u PZPS Szczyrk, gdzie grała na pozycji przyjmującej. Wspólnie z SMS-em PZPS Szczyrk zajęła 6. miejsce w I lidze.Prywatnie Olivia jest córką Jarosławy Różańskiej, byłej reprezentantki Polski w siatkówce, uznawanej za jedną z najlepszych polskich siatkarek lat 80. Mama Olivii w latach 1978-1990 rozegrała ponad 150 spotkań w drużynie narodowej, a będąc zawodniczką BKS-u Stali Bielsko-Biała, dwukrotnie zdobywała tytuł mistrzyni Polski i Puchar Polski (1988 i 1989). W 1990 roku Jarosława Różańska wyjechała do Francji. Karierę zakończyła w Albi, gdzie swoje pierwsze siatkarskie kroki stawiała Olivia.

Cieszymy się, że Olivia wybrała grę dla BKS-u PROFI CREDIT Bielsko-Biała. Jest ona jedną z najbardziej utalentowanych siatkarek w Polsce. W jej przypadku można powiedzieć, że tylko „niebo jest granicą” tego, jak będzie dobra. Olivia to bardzo energiczna i silna atakująca, która już w tym sezonie będzie naciskać nasze bardziej doświadczone zawodniczki. Była jedną z pierwszych siatkarek, którą chcieliśmy mieć w swoim zespole i cieszę się, że będę miał szansę z nią pracować – skomentował Tore Aleksandersen, szkoleniowiec bielskiej ekipy.

Zobacz również:
Karuzela transferowa

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2017-05-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved